Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Ha van oka a kritikának, akkor igen, én is képes vagyok röhögni a saját hibáimon. Ezt nevezik önkritikának.

    Az írásaid nyelvezetével nem lenne probléma egy gamer oldalon (pl Gamepod, hogy ne kelljen messzire menni), vagy off topic LogOut-on, haverei társaságban. Viszont nincs keresnivalója egy (állítólag) a szakmaiságot a zászlójára tűző lapon. Személy szerint még egy címlapos szakmai LogOut-os írást sem engednék ki ilyen nyelvezettel. Az ennyire komolytalan hangvétel aláássa a tartalmat, a hitelességet, ezáltal pedig az írás szakmai mivoltát.

    De te/ti tudod/tudjátok. Akkor viszont ne csodálkozzatok ha az olvasók nemtetszésüknek adnak hangot. Ha ez az új irányvonal, akkor nem biztos, hogy a továbbiakban akarok itt cikkeket, híreket olvasni. És gyanítom nem én vagyok ezzel így egyedül.

    Nem véletlen egyébként, hogy a HG-k nagyrészének nincs mod jogköre (akiknek meg van, tipikusan nem élnek vele). Nagyrészük nem akar foglalkozni vele, de igazából idejük sincs rá, rutinjuk sincs benne. Az sem lenne éppen pozitív üzenet, ha a HG-k csak úgy törölgetnének mindent a cikkeik alól, ami nekik nem tetszik, nem felel meg az elképzeléseiknek. Kell a független ellenőrzés, ez pedig megköveteli, hogy a HG ne moderálhassa a saját írásaira érkező reakciókat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák