Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Synthwave #18 üzenetére

    Az Ő munkájukat miért minősíteném le? Évekig (hosszabb ideig, mint Te) dolgoztam velük együtt, mint moderátor. Egyébként meg az, hogy esetleg egy arra nem alkalmas embert neveznek ki HG-nak, nem hiba. Sok emberből egy ilyen feladatkör kivált valamit, ami miatt megváltozik a magatartása. Ezt viszont nem láthatod előre. Az Ő feladatuk ilyenkor, hogy a helyes, elfogadott irányba tereljék az újoncot. Maximum akkor hibáznak, ha ezt nem teszik meg.

    Az összehasonlítás pedig egyáltalán nem helytelen. A PH és a Chip is sajtótermék, csak más a közvetítő közeg. De láttam egyéb folyóiratokat is szakmailag teljesen leépülni, mert elvetették a szabatosságot, és a köznapi, bulváros szóhasználatra tértek át (Aranysas, Kaliber, hogy csak két komolyabb példát említsek). A szakmai közösség azóta teljesen figyelmen kívül is hagyja őket.

    Megvan a helye a lazaságnak, de az szerintem nem egy szakmai lap. Illetve ott is elfér bizonyos szintig, de az írásaid szerintem ezen a szinten nagyon túllépnek.

    Abban igazad van, hogy smiley-t nem igazán használok (talán 10-20-at ha elszórtam ennyi idő alatt). Ettől még a többség tudja mikor írok valamit komolyan, poénosan, vagy irónikusan. Szóval nem szükséges. Értő olvasás kell, semmi több.

    Az viszont biztos, hogy ha ez az új irány, akkor köszönöm, részemről ennyi volt a PH látogatása.

Új hozzászólás Aktív témák