Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz noorbertt #8549 üzenetére

    Hát aki barkácsolni szeretne, az se led szalagot ragasszon szerintem.
    Ha nincs annyi affinitása, kérjen meg valami elektros havert, aki 20perc alatt összerakja a tervet jlcpcb-n vagy pcbway-en megrendelve, ott a rajz alapján beültetik alumínium hővezető nyákra a ledeket, és készen leküldik a panelt, csak a tápot kell ráforrasztani
    A led szalagok hőátadása egy nagyságrenddel rosszabb mint ez, és nehezebb kombinálni is rajta, az van amit kapsz. a hatékonyságot meg az elműnek fizeted ki.

    Egyébként LED szalagból hány méter kellene és az mennyibe kerül 250W-ra? ha már ennyire nevetséges hogy valaki megveszi a készet 100e Ft-ért?
    átlagos 10W/m szalagokkal 25m-t kellene felragasztani, amihez kellene 5 betáp pont levezetékelése minimum, de ha 1m darabok 25 szál akkor mondjuk párhuzamosítható jól.
    ez mondjuk 50eFt, kell egy 250W táp vagy több kis táp, meg egy alumínium lap ami hűti, amire ragasztod. meg az időd. Én nem látok olyan hűdenagy előnyt.

    Egy ilyen panelt legyártatni ha annyira barkácsolsz olcsóbb és egyszerűbb vezetékelni is, kivezetheted egy táppontra.

    akváriumoztam is, ott is sokan elindultak arra, hogy "nem fogok én week aqua lámpát venni 70-ért" aztán mire összebarkácsolta lett 80e és elment egy hónapja :D

    "Zöld? Az maximum arra jó hogy csekkold a növényt és ne zavard alvás közben."
    meg hogy ne legyen fekete a növény levele a piros/kék fénytől, ha ránézel, hanem szebb legyen. De mam ár eleve nem divat a piros kék, a full spectrum ledek extra vörös és UV ami sokkal jobb mint a 10éves piros/kék divat

    [ Szerkesztve ]

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák