Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Wesder #2 üzenetére

    nem azért akarom megvenni, kipróbálni mert PS exklúzív... hanem mert látok benne vmit, megfog, stb... lsd Gran Turismo... volt PS-em az XB1 mellett, a GT miatt... kijött a GT Sport, és azt mondtam, nem kösz...eladtam... de fogok még venni PS-t, van 1-2 gém, ami.... de megvárom előbb, nem kapkodok

    néztem én is a videot, namondom ez mi a bánat?!... és látom írod, PS Exklúzív... mondom akkor ink megtartom a véleményem... de látom más megosztotta helyettem saját személyében :D

    szerk.
    nem függvénye, hogy mert PC Exklúzív, már jó is... lsd PC-és AAA játékok... van közte olyan, ugye,. amire azt mondanád, ez a mi a rák?!

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Wesder #9 üzenetére

    ez az egyetlen amivel ma ellehet adni egy PS-t.... ez van... elfogadom.
    nekem box van, a PA és a visszafelé kompatibilitás miatt (meg a kontroller kézreállósága miatt)... és nyakam rá, a mikrofos meg fogja lépni a bill+egér támogatást külső cucc nélkül. lesz olyan genya :C

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák