Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz GeryFlash #41 üzenetére

    A Witcher 3 messze polirozottabb jatek, erdekesebb vilaggal/tortenettel/karakterekkel, erezhetoen kidolgozottabb c&c-vel es mellekszalakkal (na persze ebbol a szempontbol amugy is nagyon domborit, kb nincs is konkurenciaja mufajon belul), viszont ami szamomra nagyon gyenge volt benne, ott az Inquisition tarol. A fejlodes es kasztrendszer a kulonfele specializaciokkal koroket ver a TW3-ra mar csak a pusztan a komplexitasaval is, aminek egyenes kovetkezmenye, hogy mig a Witcher harcrendszere szamomra a jatek feleben mar teljesen kifulladt (konnyen es gyorsan kiismerheto es nem is tul osszetett, pont ezert hamar unhato), addig a DA:I vegig valtozatos es szorakoztato maradt (van melysege es nemi strategizalasnak is teret ad). Na persze az sem hatrany, hogy lenyegesen kiegyensulyozottabb jatek (Witcherben ez elegge feltrement, meg ha patcheken keresztul mar volt eleg damage control).
    Ettol fuggetlenul mindketto az utobbi evek rpg felhozatalanak a gyongyszeme, kar oket kihagyni.

    @bitpork

    A "kivittem" szerintem is nagyon idetlen kifejezes jatekokra. Nem szoktam nyelvtanon fennakadni (szep is lenne, ha mar ekezeteket is lusta vagyok hasznalni :) ), ettol viszont nekem is feall a szor a hatamon. A "kellemes unnepek" viszont nekem okesnak tunik, adott idointervallum kellemes eltoltesere vontakozik, az pedig gramatikailag korrekt, meg ha maga a megfogalmazas erdekes is. Nem tudom, altalaban minden masodik jokivansag amit latok tartalmazza, ugyhogy mar elegge termeszetesnek tunik.

    @Vistaboy

    Itt meg minden mindig ugyanaz.

    Ez termeszetesen nincs igy. Noha a legtobb valasztas csak disznek van es kizarolag a parbeszedekre vannak hatassal, vannak ott olyanok is, amik pl befolyasoljak kit vehetsz be a partydba (magus vs templomos), bizonyos storyquestek legfolyasat (Cole) es olyanok is amik a konkret cselekmenyt (well of sorrows, chargers), noha elegge kotott formaban - de ez soha nem is volt maskepp a szerian belul. Szoval nem, nincs igazad (ujfent).

    Elnézést, hogy egyáltalán hozzászóltam.

    semmi gond ;)

Új hozzászólás Aktív témák