Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Vistaboy #28 üzenetére

    Ennyit pedig nem ér, mert többszöri végigjátszásra alkalmatlan

    Szoval nem eri meg a teljes arat, mert - allitasod szerint - ha raszantal legalabb 600 orat, hogy lass benne mindent, akkor a kovetkezo 600 ora mar nem eleg valtozatos?

    Egyebkent ha mar valtozatossag, szerintem az Origins sem volt eppenseggel az - mar ami az ujrazasokat illeti. A masodik vegigjatszas az indulast leszamitva (elso par ora) mi olyasmivel tudott kecsegtetni, ami ujszeru lenne az elsohoz kepest es es ami raadasnak az Inquisitionben nincs meg?

    @Plazmacucci

    Gondolom ha rendes szerepjátékot csináltak volna anyagilag még veszteségesebb lenne.

    Ez mitol nem rendes szerepjatek? Es mi az, hogy meg vesztesegesebb? Honnet veszed, hogy egyaltalan veszteseges volt? (mikor nyilvanvaloan nem volt az)

    [ Szerkesztve ]

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Plazmacucci #31 üzenetére

    Megertem, nehez ugy belemenni ha nem tudod mirol beszelsz - lasd peldaul az elso ora alapjan megitelt jellemek. Meg ugye tenyekkel is nehez vitatkozni, ha DA:I a BioWare szerint jol teljesitett, akkor a fejedre allhatsz, akkor sem lesz bukta.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Vistaboy #34 üzenetére

    Részemről ennyi, nem akarok vitába bonyolódni

    Parancsolsz? Csak arra voltam kivancsi, hogy mitol volt valtozatosabb ujrajatszani az Originst mint az Inquisitiont vagy hogy miert nem eleg ha teljes aron egy szingli jatek 600 oranyi jatekidot nyujt (mar ha a szazalekolosdiddal lehet linearisan szamolni, na persze azota levitted 120-ra, ugyhogy nyilvan nem. Bar azota azt is kijelentetted, hogy ennyiert nem kell, szoval mar abban sem vagyok biztos, hogy egyaltalan jatszottal vele. Btw szerintem meg ez is sok, max a fele-haromnegyede, de nekem a Witcher 3 is kb 60 ora volt az osszes mellekkuldetessel amit osszeszedtem, ugyhogy lehet nem en vagyok az idealis merce).
    Mindamellett amit felsoroltal (csapattagok viszonya, minimalis c&c, kulonbozo kasztok) ugyanugy meg van itt is, szoval tovabbra sem ertelek. De ha nem hat nem.

    kivittem

    uh ...

  • #08052480

    törölt tag

    válasz GeryFlash #41 üzenetére

    A Witcher 3 messze polirozottabb jatek, erdekesebb vilaggal/tortenettel/karakterekkel, erezhetoen kidolgozottabb c&c-vel es mellekszalakkal (na persze ebbol a szempontbol amugy is nagyon domborit, kb nincs is konkurenciaja mufajon belul), viszont ami szamomra nagyon gyenge volt benne, ott az Inquisition tarol. A fejlodes es kasztrendszer a kulonfele specializaciokkal koroket ver a TW3-ra mar csak a pusztan a komplexitasaval is, aminek egyenes kovetkezmenye, hogy mig a Witcher harcrendszere szamomra a jatek feleben mar teljesen kifulladt (konnyen es gyorsan kiismerheto es nem is tul osszetett, pont ezert hamar unhato), addig a DA:I vegig valtozatos es szorakoztato maradt (van melysege es nemi strategizalasnak is teret ad). Na persze az sem hatrany, hogy lenyegesen kiegyensulyozottabb jatek (Witcherben ez elegge feltrement, meg ha patcheken keresztul mar volt eleg damage control).
    Ettol fuggetlenul mindketto az utobbi evek rpg felhozatalanak a gyongyszeme, kar oket kihagyni.

    @bitpork

    A "kivittem" szerintem is nagyon idetlen kifejezes jatekokra. Nem szoktam nyelvtanon fennakadni (szep is lenne, ha mar ekezeteket is lusta vagyok hasznalni :) ), ettol viszont nekem is feall a szor a hatamon. A "kellemes unnepek" viszont nekem okesnak tunik, adott idointervallum kellemes eltoltesere vontakozik, az pedig gramatikailag korrekt, meg ha maga a megfogalmazas erdekes is. Nem tudom, altalaban minden masodik jokivansag amit latok tartalmazza, ugyhogy mar elegge termeszetesnek tunik.

    @Vistaboy

    Itt meg minden mindig ugyanaz.

    Ez termeszetesen nincs igy. Noha a legtobb valasztas csak disznek van es kizarolag a parbeszedekre vannak hatassal, vannak ott olyanok is, amik pl befolyasoljak kit vehetsz be a partydba (magus vs templomos), bizonyos storyquestek legfolyasat (Cole) es olyanok is amik a konkret cselekmenyt (well of sorrows, chargers), noha elegge kotott formaban - de ez soha nem is volt maskepp a szerian belul. Szoval nem, nincs igazad (ujfent).

    Elnézést, hogy egyáltalán hozzászóltam.

    semmi gond ;)

Új hozzászólás Aktív témák