Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz #08052480 #35 üzenetére

    Ez a kivittem, engem annyira irritál, már bocsánatot kérek érte :R De a szemetet visszük ki. A játékot végig játsszuk. A másik ami agyérgörcsöt okoz nálam, amikor Kellemes ünnepeket kívánnak. :W Kellemes a lábvíz, az ünnep lehet Boldog, csendes , nyugodt, szeretetteljes de nem kellemes.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

  • GeryFlash

    veterán

    válasz #08052480 #35 üzenetére

    Miben nyújt többet mint egy Witcher 3?

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #08052480 #35 üzenetére

    "Parancsolsz?"

    Mintha nem tudnád. Már nem egy topikban vitatkoztunk, és rendszerint feleslegesen. Azért írtam, hogy köszi, ezúttal nem kérek belőle. De hogy megnyugtassalak, játszottam vele, sőt "végig is játszottam" - megfordult a fejemben, hogy direkt "kivittem"-et írok, ha már ennyi itt a nyelvtantanár, akiket irritál egy olyan szó, amit ők esetleg nem nagyon szeretnek. Pont ezért írtam, hogy ennyit nem ér, mert tudom, mennyi van benne.

    "Mindamellett amit felsoroltal (csapattagok viszonya, minimalis c&c, kulonbozo kasztok) ugyanugy meg van itt is, szoval tovabbra sem ertelek."

    Igen, de itt olyan, mintha nem is lenne. Akármilyen rossz a viszonyod egy társaddal, az nem hagyja el a csapatot, valamint a sztorira sincsenek hatással a párbeszédek. Az Originsben sem volt tucatnyi vége, de legalább pár ponton eltérő volt a sztori. Itt meg minden mindig ugyanaz.

    (#36) bitpork: Engem meg speciel az irritál, hogy nem lehet egy fórumban leírni a véleményemet, mert mindig akad bár aberrált, aki sportnak tekinti azt, hogy nem a témához szól hozzá, hanem nyelvtani anomáliákat keres és azután jól elhordja mindennek azt, aki leírta. Ne értsd félre, nem kimondottan neked szól, s megértem, hogy oda kell figyelni a helyesírásra, de akkor sem kellene ennyit foglalkozni egy félresikerült szóval. De hogy szent legyen a béke: Bocsi, többet nem fordul elő és elnézést. :R

    Innentől pedig VITA OFF újra, részemről végeztem a témával. Elnézést, hogy egyáltalán hozzászóltam.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák