Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Részemről a Dragon Age 2 után nem sokat vártam / hittem az Inquisitiontől, de kellemesen csalódtam benne. A fősztori első végigjátszásra nagyon jó, vannak benne jó csavarok. Csak kár, hogy másodszorra már nincs akkora újrajátszási potenciál benne - hiányoznak az eredettörténetek, lineáris a fősztori -, plusz a mellékküldetésekkel együtt lazán benne lehet hagyni 120 órát is, ezért kétszer senki nem fogja ugyanolyan kedvvel végigjátszani, mint elsőre.

    Ja, ez alatt a hat óra alatt nagyjából annyit látunk belőle, mint a Diablo III-ból a Starter Editionnal. Vagyis kb. semmit. :DDD De próbának tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Dr. Akula #24 üzenetére

    Dehogy van ingyen. A multi senkit sem érdekel, az egyjátékos részből pedig az alatt a hat óra alatt legfeljebb az 1%-át látod a játéknak (De lehet, hogy annyit sem).

    Ha valóban ránk akarnák tukmálni, akkor már 5K-ért lehetne venni, nem pedig 13K-ért, mintha vadi új játék lenne. Ennyit pedig nem ér, mert többszöri végigjátszásra alkalmatlan. Az Originst mind a mai napig elő tudom venni, a DA2-t telepíteni sincs kedvem, míg az Inquisitiont egyszer kitoltam, de újra végigvinni már nincs kedvem - pedig próbáltam pár karakterrel, de mindig megunom a sok unalmas mászkálást.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #08052480 #30 üzenetére

    Egy olyan játék, amit egyszer végigjátszok és utána nem akarom újra elővenni, nekem nem ér meg 13K-t. Az, hogy más hogy van ezzel, engem egyáltalán nem érdekel. Nem rossz játék az Inquisition, egy szóval sem mondtam, hogy szar lenne, aki egyszer akarja végigvinni, az egy viszonylag jó sztorit kap benne. De aki szerepjátékot vár, amit többször újra lehet játszani, másik fajú / kasztú karakterrel és ekkor eléggé eltérő lesz a játékmenet és a lehetőségek is ahhoz, hogy újra végigüljünk előtte 120 órát, na, az csalódni fog benne.

    Originsnél ott voltak az eredettörténetek, némileg a sztori is módosult, ha a párbeszédeknél más opciót választottál, meg a társaid hozzád való viszonyán is sok múllott (Ellened fordultak, elhagyták a csapatot, stb.). Még most is elő tudom venni és végigjátszani, pedig már tucadszor kivittem. Az ilyen játék megéri a teljes árat, de az Inquisition egyszeri szórakozás számomra, ami nem ér 13K-t.

    Ui.: Részemről ennyi, nem akarok vitába bonyolódni. Ha neked megéri, vedd meg nyugodtan, senki nem gátol meg benne. Én megvárom, amíg olcsóbb lesz. Demónak jó ez a lehetőség, ha megjelenés előtt lehetett volna így kipróbálni, biztos többen megveszik. Így most már nem annyira érdekel, mert itt van helyette a Witcher 3. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #08052480 #35 üzenetére

    "Parancsolsz?"

    Mintha nem tudnád. Már nem egy topikban vitatkoztunk, és rendszerint feleslegesen. Azért írtam, hogy köszi, ezúttal nem kérek belőle. De hogy megnyugtassalak, játszottam vele, sőt "végig is játszottam" - megfordult a fejemben, hogy direkt "kivittem"-et írok, ha már ennyi itt a nyelvtantanár, akiket irritál egy olyan szó, amit ők esetleg nem nagyon szeretnek. Pont ezért írtam, hogy ennyit nem ér, mert tudom, mennyi van benne.

    "Mindamellett amit felsoroltal (csapattagok viszonya, minimalis c&c, kulonbozo kasztok) ugyanugy meg van itt is, szoval tovabbra sem ertelek."

    Igen, de itt olyan, mintha nem is lenne. Akármilyen rossz a viszonyod egy társaddal, az nem hagyja el a csapatot, valamint a sztorira sincsenek hatással a párbeszédek. Az Originsben sem volt tucatnyi vége, de legalább pár ponton eltérő volt a sztori. Itt meg minden mindig ugyanaz.

    (#36) bitpork: Engem meg speciel az irritál, hogy nem lehet egy fórumban leírni a véleményemet, mert mindig akad bár aberrált, aki sportnak tekinti azt, hogy nem a témához szól hozzá, hanem nyelvtani anomáliákat keres és azután jól elhordja mindennek azt, aki leírta. Ne értsd félre, nem kimondottan neked szól, s megértem, hogy oda kell figyelni a helyesírásra, de akkor sem kellene ennyit foglalkozni egy félresikerült szóval. De hogy szent legyen a béke: Bocsi, többet nem fordul elő és elnézést. :R

    Innentől pedig VITA OFF újra, részemről végeztem a témával. Elnézést, hogy egyáltalán hozzászóltam.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz bitpork #43 üzenetére

    Ezért írtam én is, hogy nem kimondottan rólad van itt szó, de ha mégis úgy értetted, elnézést még egyszer. :R Csak az idegesített fel, hogy nem a topik témájáról megy a társalgás, hanem egy nyelvtani félrebotláson. :DDD Pedig esküszöm, nekem egyáltalán nem furcsa a kivittem szó, már használtam is pár játéknál. Nem gondoltam, hogy másoknak ennyire zavaró. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák