Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Miklósbácsi #13684 üzenetére

    Én azért nem vagyok elragadtatva ettől a márkától, de lehet hogy mi fogtunk ki pár rosszabb darabot. Most is leginkább azért gondolkodunk ezen a vonalon, mert felültöltős kell (az asszony nem akar hajolgatni az elöltöltőshez), a Miele meg túl drága.
    Ez előtt egy AEG volt (igaz, a legolcsóbb verzió), ami kb. 6-7 éves korára elromlott (már nem emlékszem pontosan, de a dobbal volt valami), a szerelő akkor mondta telefonban, hogy a tünetek alapján 50-60K a javítás (akkor még 100K körül lehetett kapni újat, tehát inkább cseréltük). A jelenleginek (ez már nem egypálcás) meg már olyan 5-6 év után rozsdásodott a teteje (pedig nem fürdőszobában van, hanem mosókonyhában, ahol nem nagy a páratartalom, és mosás után legalább egy napig nyitva van a fedél). Most az a tünet, hogy erősebb centrifugázás (800 fölött) esetén folyik a víz alóla (nem a csatlakozásból, azt megnéztem): lehet hogy javítható lenne, de a rozsdásodás miatt amúgy is cseréltük volna rövid időn belül.
    Mondjuk az is igaz, hogy heti szinten 7-8 mosást csinál az asszony: 2 gyerek, edzőcuccok stb.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák