Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklósbácsi

    csendes tag

    válasz Egon #13685 üzenetére

    Szia ! Én sem az elragadtatás miartt ruháztam be az Eluxra, hanem mert több csalódás után úgy tűnt, hogy ez - az AEG - el együtt - még ad valamit a tartósságra is. Nekem talán szerencsém volt eddig ezzel a márkával - bár egyik gépet sem tekintettem örök darabnak. Viszont elegendő munkát kaptak a gépek három fiúgyerekünkből kifolyólag és szerelő mentesen jól teljesítettek végig......
    A gépek rozsdásodásáról eddig alig írt valaki az eltelt években, ez egy érdekes kérdés. Nálunk a fürdőszobában, ami ugyan nem olyan nedves, mint az állatkert trópusi pálmaháza, de nem is száraz, soha nem merült fel ez a probléma. Viszont a jóval szárazabb konyhában az AEG mosogatógépen vannak rozsdásodás nyomai a vázon.
    Az Általad kinézett EW7TN3372. gépet nem tartanám rossznak, Nekem a testvére, az EW6T3272 inverteres változata működik itthon 2021. aug. 25 óta hibamentesen. Ez akkor még szállítással együtt pontosan 133.400.- forintba került. 6 kg a mosókapacitása, a programjai ugyanazok - kivéve a kasmír mosó programot - de ezt talán túléljük valahogy, mert egy darab ilyen sál van a családban..... Viszont ott vettem, ahol tényleg készítik, vigyázunk is rá, kézzel mossuk.

Új hozzászólás Aktív témák