Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz dh66e #391 üzenetére

    2db oukitel elektronikus szemét utan vettem egy HomTom Ht7 pro.. szemetet :DDD
    botrányos ez a kinai szemétgyárto kisiparosok kritikán aluli munkaja :D

    szokásos teszt körök utan GPS, Jack dugo etc utan használatba vettem a telcsit
    töltő es kábel teszt utan ... öröm es booodogsáág es ez már vegre müködik mindenféle fulessel! a GPS navi fasza.... jelek vannak mint a karifan...

    ez tartott egesz addig mig masik kabelre nem kellett dugnom tölteni...
    azaz dugtam volna!

    rafkos a kis kinyaiii... nem szabvanyos telefont gyart minden micro USB kabelhez!
    inkabb sajat szabvanyu kabelhez tervezi es nyartja a telefont.... tiszta "alma"... :D

    micro USB anyat olyan mellyre sulyesztette bele a telcsibe hogy csak a sajat kb 2mm hosszabb feju USB kabellel lehet paroztatni oket... eszem meg áll... más kabellel lehetetlen a töltés!
    fogtam egy reszellő es a szokasos csinald magad a telefonod mint a Dacia-t az átkosban :D
    kireszeltem 2mm mélyen a lukat most van egy krater a telefon alján :DD
    de már lehet bármilyen SZABVANYOS micro USB kabellel csatlakoztatni!

    kerul majd rá egy tok az ugyis reszlegesen takarja a lukat azt csak jo lesz mán ez a telcsi 1 évig? kis "szodaval" csak elmegy??? :W

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák