Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz tajner10 #70 üzenetére

    Milyen többi konzollal szemben? Komolyan nem értem . Emberek ez egy KÉZI konzol, ami képes asztaliként is üzemelni., de a lényege a hordozhatóság. Ez miatt vették le az órajeleket ,mert meg kell találniuk azt az órajelet ami stabil és nem fogyaszt 10 wattot.Gondolom ha 2.2 Ghz-n járna akkor nem lenne több 1 óránál az üzemideje, elveszti az értelmét. Minden játék 2 felbontásban és grafikai minőségben fog futni, ezt már többször közölték. Kb olyan mint PC-n 1600 felbontás low grafika ( kézi)és mondjuk FHD High ( asztali) mód.
    Másik topikban már leírtam az alábbiakat .

    3Ds tavalyi felújított kiadását 2 nap alatt(!!!) 233.483 ember vette meg, ezzel minden idők legtöbbet/ leggyorsabban eladott konzolja lett.
    míg erre a Monster Hunter pár nap alatt 1.7 millió példányban fogyott el.
    Nintendo messze nyereséges piacon próbál lépni ahol a másik 2 ellenfél nincs számottevően jelen, ugye Sony szépen elbukott a Vitával.
    Ehhez nem is kell több, csak az hogy jöjjenek rá az N saját játékai, ( amiből már 20 be van jelentve 2017 re)
    és ez mellé pár A kategóriás PC átirat lásd Skyrim, DS3, Resident 7 is és meg is vagyunk.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Pug #80 üzenetére

    kézi konzolja, lemaradt. Bocs :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz VirsLee #90 üzenetére

    Szerintem meg nagyon jó kis kézikonzol lesz,nem elbaszott konstrukció. ezen kapod meg Zeldát, Bayonettát. Mariot, és az mellet jön Skyrim stb az mellett meg ott egy fontos tényező,az asztali funkció.,ha akarod.
    Vannak rajt dedikált gombok és a teljesítménye már tud annyit hogy elég legyen komolyabb játékok és játékosok igényeinek kielégítésesre is.
    ( értsd élévezhető minőségben tud futtatni egy Resident 7 játékot)

    Amúgy azt megkérdezném tőled, és komolyan érdekel, hogy ha szerinted ez fail konstrukció,, akkor mit kellett volna lépnie Nintendonak? Mert legtöbben itt azt várjátok, hogy miért nem egy 28 magos jaguár asztali konzolt hozott, amivel legalább 0.5 GFLOPS teljesítménnyel túlszárnyalja a Ps4 konzolt és akkor hurrá.beáll 3. résztvevőnek a sorba.Szerinted hányan vennék meg akkor a ps4 mellett? Hatalmas bukás lenne, mert- tedd a szívedre a kezed, -ha egyforma erős gép lenne a PS4 és a Switch , akkor is a PS4 mellett döntenél.

    Nintendot a játékok és az innováció adták el régen is és ebben van Switch ereje is, mert arra a rétegre próbál rátalálni akik 3DS vagy egyéb kézi konzolon vagy pedig telefonon játszanak, mert nekik ez egy abszolút nem idegen játékforma lesz.
    A dedikált gombok, a fejlett áruház, a jó játékcímek, amit Androidos vagy IOS áruházból nem tudsz letölteni,de elméletileg ez visszafele( Androidos címek) viszont működhet.
    Várd ki a végét a dolognak, szerintem ez egy jó és piacképes döntés volt.
    Nehogy 2 év múlva arról beszélgessünk, hogy a Sony vagy Micro milyen kézi konzolt fejleszt vagy akar kiadni, lásd kinect/ move a WII miatt. Ha lehet(ne) bele SIM kártyát is tenni,videóhíváshoz mobilnethez,stb,akkor tuti dolog lenne.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz tajner10 #94 üzenetére

    Pár fórumban terjed a pletyka,lehet látni, plusz YT be van Switchre állítva és dobál ki ilyen találatokat.Alatta van sok link, oldalak, amik kompetensek a témában.Nagyon sok fejlesztő állt most az N mögé.
    [link]

    Unrealt láttad hogy néz ki rajt? Nem SOH - ra gondoltam, az is ezzel készült .[link] ez a kézi órajel és grafika, nem az asztali.

    Mindenképpen jó jel, hogy RE7 a kezdeti PS4 only címből multiplatform lett :) Január 12, talán akkor okosabbak leszünk .
    Eternal Darkness a legújabb pletyka, az is jön rá.
    Nekem is First day vétel lesz.. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz tajner10 #96 üzenetére

    Azt nyilatkozták, hogy ez az Unrealos videó a kézi verziós grafika, asztalin ennél szebb lesz, mert ott magasabb órajelen dolgozik a gép.legalább is a felbontás biztos nagyobb lesz. :R
    Majd a fórumában ütközünk .[link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz VirsLee #101 üzenetére

    A lényeget nem látjátok . Nekik a kézi konzolokból van a fő bevételük jelenleg.Ez egy ilyen konzol, egy KÉZI ,ami tud asztali üzemmódban is működni. Nem pedig egy asztali konzol, ami tud kéziben. Fordítva látjátok a dolgokat.
    A fogyasztás és órajel: Erről szól a cikk miért kell egy hordozható, akkumulátorral rendelkező nagyméretű kijelzővel ellátott, hangszórót ,irányítást is működtető kézi konzolnak alacsony fogyasztás? ehhez nem kell sok fantázia. Azért felesleges lehúzni valamit, mert a gyártó nem úgy készítette el a gépet, ahogy te azt szeretted volna.Szerintem pont úgy készítette el, ahogy én szerettem volna.

    "asztalinál megszokott multiplatform címek, így viszonylag szűk lesz a választék... Nem tudsz exkluzívok alapján választani, hisz csak azok lesznek... Nem jönnek rá az új AAA játékok..."

    Ezeket honnan veszed? Pár generációval ezelőtt csak így volt és az volt a jó világ, az ember az alapján döntötte el, hogy N64, vagy Ps1 vagy éppen Gamecube, hogy milyen játékokat kapott rá exkluzív címekben, nem pedig azért mert a Black ops 30 fps helyett 60 fps-.t tud. Nektek a PC game való és ezt várjátok el a konzoloktól is. Pont ezt írtam feljebb, hogy az lenne szerintetek a jó ,ha kiadna a Nintendo is egy PS4 konzolt, Mi értelme lenne annak? semmi.

    Ennek az a lényege hogy eljuthat a zsebedbe a Nintendo zseniális játékvilága, multizhatsz és kapsz mellé "A" kategóriás PC játékátiratokat is. Pletyka szinten ugye itt a Bioshock. DS3, RE, Skyrim stb.Exkluzívokról pedig ne is beszéljünk.plusz Az új API-k miatt könnyen tudnak mobilos portokat készíteni, ami hatalmas játékmennyiséget jelent és ismerve a Nintendot csak a minőségi címeket engedik át. EZ sok fejlesztőnek mézesmadzag ám, mert szerintem nem is gondoljátok, hogy a 3DS mekkora felhasználóréteget takar és ennek egy jókora része potenciális Switch vásárló.

    Egyértelműen nem a ti konzolotok. Asztali szinten ott van 4 hasonló erősségű gép( ps-xbox 2 variáns) multiplatform címekkel és Kb eddigi pályafutásuk alatt 5-6 darab olyan minőségű exkluzív játékkal, ami vásárlásra ösztönözhet és ez siralmas.
    Ha szerintetek ez a jó út akkor elfogadom de szerintem ez a legrosszabb, ami történhetett a konzolos játékokkal és pont ez vezet a PC-s játékipar hanyatlásához is. A konzolok lényege és ereje az exkluzivitás . Én is csak 3 darab játék miatt gondolkodom egy PS4 beszerzésén és mind a 3 exkluzív.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Mister_X #104 üzenetére

    Kb ugyan arra gondolunk.Ettől függetlenül WIi és WII u játékokhoz nem kellett 10 Gb first day patch , hogy ne legyen bent töménytelen bug, persze vannak náluk is hibák.
    Van azért jó pár minőségi Androidos játék, amit simán át lehetne lökni szerintem rá.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Mister_X #106 üzenetére

    Tőlem várod ? :DDD vagy az N-től mit hoz át , ha át hoz . :)

    Én ezeket hoznám át így hirtelen amik eszembe jutnak. : Badland, Paper monsters, Rayman Adventures,Xenowerk,ClashRoyale,Hayday,GTA LCS,Zombiewood, Plants Vs Zombies,Vainglory, Modern Combat,NFS No limit,Assasin Creed identity,Starknight,Vector 2, és az új kedvencem Brothers: A tale of two sons, Ezt imádom Biztos van még több játék ami nem jut eszembe vagy én nem játszom - nem találkoztam velük.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Cassi #110 üzenetére

    VirsLee:

    Nem jött át az egész koncepció.
    Nem kötelező szétszedni a gépet a kontrollertől. ez csak egy lehetőség. ez 2 dolog miatt szükséges.:

    1,Nem tudom pontosan hány deka a súlya, de így nem kell tartanod órákon át az egész gépet.leteszed az asztalra az ágyra magad elé és csak kijelzőként funkcionál, a joy a kezedben van.

    A második pedig az asztali funkció, nem tudom ez kimaradt neked :

    Ezek a kis leválasztott tagok az asztali üzemmódnál a TV-mn való játékhoz,ebből lesz a kontroller, ha nem veszel hozzá külön joyt.
    Innentől felesleges súlynövelés lett volna egy alsó kihajtható rész , csak még nagyobb és nehezebb lett volna, valamit nem lett volna trendi sem.

    3, legfontosabb tényező, hogy jönnek rá VR cuccok, Switch támogatni fogja a VR funkciót, mint a Samsung. tervben van valami VR cucc hozzá, bár ekkora méretben érdekes megoldás lesz.

    AKi a hibát keresi benne azt fogja látni. lehetne összecsukható, ha meg az lenne az lenne a gond. Nagy de ha kisebb lenne akkor az lenne kifogás.Mindenki azt várja el hogy pont úgy készítsék el , ahogy neki tetszik. Az egész nem ezen fog múlni, hanem azon milyen játékok jönnek rá. Ha jók akkor úgy is megveszi az ember., aki meg vérpisti, az meg csak a negatívumokat fogja keresni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Mister_X #112 üzenetére

    Jelenleg N nyilatkozataiban megfordul rendszeresen ez a kifejezés :

    "though Nvidia’s Tegra chipset should definitely be powerful enough for handling 4K streaming for the likes of Netflix and such, like on the the Xbox One S."

    Nem kell hogy eljussunk addig, de ha alapvető mediafunciókat tudna, az szuper dolog lenne, főleg,, hogy a TV.re való kapcsolódás adott dolog lesz. Ha HDD-t is kezel, akkor csak hozzá állás kérdése lenne, főleg egy amerikai piacon..

    (Jó lenne, ha asztali funkcióban mennének rajt külső HDD-ről a játékok.)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Mister_X #114 üzenetére

    Hát most az új netflix szolgáltatás az, hogy letöltheted a filmeket magadnak.[link]Innentől csak SD kártya kérdése, pár sorozat azért elfér mondjuk 64 GB kártyán.Persze Serviio féle hálózati lejátszás vagy PSP szintű megoldás biztos nem lesz Nintendon.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz VirsLee #116 üzenetére

    A képet azért linkeltem, mert kifogásoltad miért szétszedhető., erre adtam magyarázatot.
    A lényeg pedig még mindig nem jött át, mert folyamatosan asztali konzol példákat hozol,mikor ez egy elsősorban kézikonzol, ami képes asztali funkciókra.
    az eladási adatok adatok alapján értékelsz egy konzolt, Én nem. ÉN egy konzolt a rá kijövő egyedi játékok miatt, amiért érdemes megvenni és ez alapján valljuk be , hogy se az Xbox se a PS nem érdemelné meg ezeket az eladási adatokat,se a teljesítményük, se a rá kiadott exkluzív játékok miatt, ami alig van és azok is a megjelenés után jó idővel jöttek.
    A többi te személyes véleményed elfogadom, de azért ne próbálj meggyőzni senkit, mert esetleg veled ellentétben merőben máshogy látja a dolgokat és a jó oldalról közelíti meg az érkező masinát. Ha így állsz hozzá megjelenés előtt, akkor egyértelműen nem is fogsz benne látni semmi pozitív dolgot.

    Ha a most kijövő Switch helyett DS-t veszel kézi konzolnak akkor hajrá, de szerintem rossz döntés lesz. :)
    Az mellé viszont jó :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz VirsLee #119 üzenetére

    Igen, sok mindennel egyetértek, amit írtál, ez miatt én is nehezteltem, neheztelek rájuk. Nem lehet ma már kényelemből megélni, kellenek játékok választék, szolgáltatások.
    Talán most rájöttek, vagy reménykedek benne.Egyébként nálam is az utolsó esély, ha ebbe se tesznek bele energiát... akkor búcsút intek.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz VirsLee #124 üzenetére

    Ettől függetlenül minden igaz amit leírt, az általad leírt számok is ezt támasztják alá.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák