Új hozzászólás Aktív témák

  • #78791680

    törölt tag

    válasz vranyek #567 üzenetére

    Eloszor en is feltem a merettol de kb 3 perc alatt hozzaszoktam. Gyari Nylon tokot rendeltem hozza (jol vedi a kamerat is), nagyon premium es jo a fogasa. En alapvetoen ugy allok a dologhoz hogy a telefon szolgaljon engem es ne en a telefont, ezert is rendeltem a mirror greyt. Szamomra a kijelzo az elso, ez teny hogy a legfontosabb pontja a telefonnak, nem is nagyon hat meg a hatlapja. Nebula Bluet azert tettem feketelistara mert egyszeruen semmilyen tokkal, skinnel nem passzol. A nagy merettel azert nem ertek egyet mert szamomra ez a normal, a tobbi kicsi, igaz nagy kezem van :D Az IP hianya egyszeruen semmit nem jelent szamomra, nem viszem furdeni, tobbit birja. A vezetek nelkuli toltes pedig tenyleg nem tart meg ott hogy tenylegesen elonyt jelentsen, szerintem egyszerubb radugni a kabelre es 55 perc alatt 100-on van (nekem ennyi ido alatt tolti fel 20%-rol). Az SD bovithetoseg nalam egyaltalan nem szempont, mar sok-sok eve. Oszinten szolva az osszes felhozott "kompromisszum" szamomra semmis, szamomra minden szempontbol tokeletes. Egyedul a mar korabban emlitett chrome-fekete problema all fent, de lehet nem is a telefon hibaja :P Egyszeruen gyonyoru a kijelzo, tartalom fogyasztasra tagadhatatlanul a legjobb. Nagyszeru a gyorstoltes, de remenykedtem legalabb 40-50W-os toltesben (event utan ez jelentette csak a negativumot). Oxygen OS tokeletes, letisztult, elkepesztoen gyors. Uzemideje nalam kb 5-6 ora SOT-ra jon ki, boven jo, kibir egy napot eros hasznalat mellett is. A rezgomotor sokkal jobb mint eddig volt, hangzas tobb mint ami kell :) Szoftverfrissites csak pozitivum.
    Ami meg nagyon pozitiv dolog szamomra, hogy nem egy "tomegtelefon". Ezzel nem akarok senkit sem megserteni de mar mindenkinel iphone, samsung es huawei van. Annyira jo erzes amikor megkerdezik hogy milyen telefonom van, majd elkepednek a latvanyatol :K
    Szamomra semmilyen kompromisszum nincs a telefont illetoen, ezert nagyon elegedett vagyok vele es orulok hogy a kozel 8 honapos varakozas utan ezt a telefont valasztottam. P30 Pro es S10+ volt meg versenyben. Talan a legfontosabb szamomra a kijelzo mellett a rendszer, oos tokeletes. Samsung es Huawei szamomra pont emiatt hanyagolhato, szerintem iszonyatosan kellemetlen a hasznalatuk (samsungnal mar kevesbe mint regebben), EMUI-tol hanyni tudnek :(
    Remelem sok boldog tulaj gyulekezik majd meg itt a forumon :R

Új hozzászólás Aktív témák