Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz janeszgol #77 üzenetére

    "Akkor az utcán lévő zenehallgatás is az, mert kivonod magad a közegből."
    Aki csak zenét hallgat, az legalább tud figyelni közben.
    Nem azt várom, hogy mint régen a távolsági vonatokon, tök ismeretlenek nekiálljanak egymással trécselni, ismerkedni. Tőlem aztán hallgasson zenét. Nekem azzal van bajom, aki nem látja, nem veszi észre, mi zajlik körülötte.
    Pl. bámulja a képernyőt, ezért botorkálva halad. Nem veszi észre a terhes kismamát, aki nem fér el tőle vagy nem tud leülni. Nem veszi észre, hogy szar helyre áll, nem tudnak tőle az emberek felszállni/leszállni. Nem veszi észre, hogy agyonnyom a táskájával,stb.

    Ja, alkoholizmushoz: Én is hasonlót hallottam szakembertől: Nem a mennyiségtől, hanem a rendszerességtől számít valaki annak.
    Tehát ha valaki minden nap egy felessel indítja a reggelt (és szarul érzi magát, ha kimarad), akkor bizony annak számít, hiába nem egy oltári nagy mennyiségről beszélünk.
    Vagy pl. Átlag József, ha este nincs vacsora sör nélkül, bizony ő is annak minősül a fenti elmélet szerint.

    (#81) Örni: Aki csak a szaros facebookot tudja bújni közben, azzal nem is érdemes komolyabban kezdeni :))
    Ha meg már szemezni nem tudsz vele (mert azért egy üveges tekintet nem túl vonzó), viszont legalább (vigyázat, szexista rész jön: ) tudod úgy bámulni a mellét, hogy nem zavarja, hiszen észre sem veszi, meg senki sem látja, mert mindenki a telefonját bámulja :)

    "Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata..."

    (#85) szupermacs: Hát ezt ki kellett gugliznom. Úgy látszik, nem vagyok elég trendi, hogy értsem az ilyen poénokat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák