Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz BiP #76 üzenetére

    Akkor az utcán lévő zenehallgatás is az, mert kivonod magad a közegből. Az a baj, hogy a függőséggel, mint fogalommal dobálózunk (ne vedd magadra, mindenkinek szól), közben pedig egy nehezen meghatározható állapot.
    Pl azt is hallottam pszichiátertől (nem nekem mondták:D), hogy aki reggel alkoholt iszik, tehát azzal indítja a napot, az alkesz. Hát nem tudom. És a te példád is tök jól passzol ehhez, hogy aki az utcán okos telefonozik (felszállás közben, séta közben) az függő, pedig nem biztos, hogy az.
    Az a baj a cikkel, hogy "bedobunk egy szobába és mennyit bírsz ki telefonozás nélkül, amit rávetítünk mindenkire és mindenki életére". Tehát ez a teszt vagy mi egy nagy... kimondjam? :)

    De ez csak az én véleményem. Félre értés ne essék, voltam számítógépesjáték-függő. Durva korszak volt. (Igen kitaláltad, a WoW.:) ) Soha többet semmiben, de mégis az információtól "függök". Szeretek informálódni, természetesen leginkább a magam érdeklődési területén. De más kárára nem megy, erre figyelek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák