Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz killipoly #380 üzenetére

    mobilarenan kint a teszt azt olvasd el.
    Utána meg az engadgetét is. Sztem ott jól leírják, hogy bár sok szempontból nagyon jó sött legjobb a készülék de.... "As a daily workhorse smartphone for your average Jill or Joe, it's impossible to recommend the N900 at this point; it's just missing too much functionality that's waiting to be written by some enterprising CS grad students with spare time on their hands. As a second, dedicated browsing device or a geeky weekend hobby, though -- possibly an upgrade from an N810 -- the N900 is a very compelling device indeed, as long as you remember one simple rule: it's a computer with a phone, not a phone that can compute."
    [link]

    Szóval mint a WM. Hugomnak nem jó.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • #16820480

    törölt tag

    válasz killipoly #380 üzenetére

    igazából az ilyen fólia meg akksi kérdésre nem tudok válaszolni, de szerintem ezek a kisebb problémák.
    az utolsó kérdésedre: bár én nem vagyok tulajd, de jelenleg azt mondanám, hogy én nem vennék N900-at még. a maemo5 nem kompatibilis az előző verziókkal, így lehet, hogy szoftveres ellátottság kicsit akadozó hozzá még jelenleg. illetve rezisztív a kijelzője, kicsit vaskos és elég nahéz maga a telefon, jelenleg nincs benne álló nézet a menüben, és így tovább. egyetértek az angol véleménnyel, hogy ígéretes, de jelenleg ez első számú telefonnak csak elég sok kompromisszummal használható. én ha most vennék telefont (és valószínűleg fogok is), akkor inkább egy Milestone-t vennék, abban ezek a hibák nincsenek olyan bosszantó mértékben jelen. ha kell a fizikai billentyűzet, akkor vagy ezt tudom javasolni, vagy talán valami Touch Pro2-t. mondjuk az előbbi az Amerikából nehéz lesz, mert ott a Droid változatot árulják, ami ugye cdma hálózaton fut, olyan meg nincs nláunk...

Új hozzászólás Aktív témák