Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    Sziasztok!
    Akinek van ilyen N900-a attól kárdezném, hogy a gyári böngészővel a www.met.hu-n a radar térképre kattintva(a lap alján alul balra) betölti-e a radar animációt? Ezt még egyetlen mobilon sem láttam működni. Kiváncsi vagyok. Másik kérdésem, hogy ezzel ugyanúgy tudnám-e a hangtárcsázást használni a jó öreg Nokia CK7W bluetooth-os kihangosítómmal, mint ahogy most használom az E52-mel, vagy pedig a maemo lemarad ezen a téren a symbiantól? Nekem ez a 2 fontos dolog lenne. E miatt a 2 dolog miatt hezitálok a Motorola Milestone(Android OS ugye) illetve a Maemos N900 között. Milestonra Áprilisban ígérik(nem tuti az időpont)a 10.1-es flasht. Egyébként nem hezitálnék ha kedvenc mobilboltomban a maemo 120-140 körül van, míg a Milestone-t megkapom 90 rugóért. DE! Nekem a normális(nokiás) hangtárcsázás és a met.hu-s flash oldal tökéletes működése megérén azt a plussz pénzt a Nokia javára. Köszi a segítséget mindenkinek! Üdv: Twister :C

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák