Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz Misály #2443 üzenetére

    Megint úgy beszélsz hogy nem ismered a körülményeket. Ugyan azzal a csavarhúzóval, hasonló nyomással (nyilván mivel ember vagyok, nem pont azonossal) estem neki először az elejének aztán a hátuljának. Az előlappal nincs is probléma, de már az érintkezés hangján hallani lehetett, hogy nem lesz. A hátulja viszont nem üveg. Ilyenén viszont nem az a baj, hogy kiigazítasz, hanem az, hogy hülyeséget beszélsz. Nincsenek irrális elvárásaim, ezt nem tudom honnan veszed. Nekem nem elvárásom, hogy ne lehessen csavarhúzóval belehúzni a lencsébe, hiszem nem ez a feladata. Ez csupán egy teszt volt, amin elbukott, te pedig ezt nagyon nem szeretnéd elfogadni. Mintahogy az sem elvárásom, hogy a lencse ne torzítson. Nekem megfelel így is, csak megemlítettem, hogy a nagyobb látószög miatt jobban torzít.(ez persze nem csak rá igaz, a nagy látszószögű lencsék általánosságban torzítanak jobban.) A valódi multitouch sem volt elvárás részemről, csak nem árt, ha az emberek tudják, hogy ennél a telefonnál ilyesmiről nincsen szó.
    Kérlek ilyen szavakat, hogy "intuitív" ne használj mert nem értem meg és még sértésnek veszem :D Továbbra is tartom, hogy nem estem pofára ezzel a telefonnal, nem tudom miért próbálod nekem megmagyarázni, hogy nem vagyok elégedett vele? Ennyire így jönne le? Mert nem így van. Szeretem, de ettől függetlenül is lehetnek (és vannak is) hiányosságai.
    A műszaki adatlap meg a promólap nem ugyan az. Műszaki adatlapon rajta van, hogy iylen meg ilyen képernyő van benne, ekkora felbontáson, ekkora felbontású kamera, meg ilyen kapacitású akku. A promólap meg az, amin pont iylen hülyeségeket olvashatsz, hogy hegyikristály üveg, meg 4x gyorsabb, meg karcálló, meg aluminiumba égetett színezék bla bla.
    De remélem Te nem az a tipikus emberfaj vagy, aki, ha ráírják egy erősítőre, hogy 1000watt pmpo, akkor megy zorallkodni a haverjainak, hogy papa figyeld má' vettem egy 1000 wattos erősítőt. Ilyet nem is feltételezek rólad, de ha így van, akkor kettőn közül Te vagy nagyobb bajban.
    Csak egy példa erre az utolsó sziporkámra: Az erősítőmön ez áll: 170+170 W. Bekapcsolt állapotában, intenzív zene mellett maximumra tekerve fogyaszt ~200 wattot. Abból hogy a túróba csinál 340 wattot szerinted? megmondom én, sehogy :D Egyszerűen sajátos számolási eljárást - úgynevezett RMS -t - alkalmaztak a teljesítmény meghatározására. A kimeneti teljesítmény (bár soha nem mértem) vélhetően a csatornánkénti 40wattot is csak nehezen érné el. Úgyhogy ennyire tartom az adatlapokat.
    Ja még annyi, hogy utalgathatsz itt arra, hogy "troll" - hogy ezzel a divatos szóval éljek - vagyok, de nem. Abszolút meggyőzhető vagyok, ha valamiben tévedek. Csak nagyon erős érvek kellenek hozzá. Ilyen a habitusom, ha ezt nem tudod elviselni tőlem, akkor nem én vagyok a Te embered.

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák