Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz blt.62 #10640 üzenetére

    "Nagyon nagy eltérés van az elkészített képek között a kijelzőn nézve,ha 12mpix-ről, 9 mpix-re állítom a minőséget?"
    Az az igazság, hogy nem akarok butaságot mondani, de az enyémen nincs semmilyen különbség sem a két kép között. Csak levág az aljából és a tetejéből, és máris 9 mp-es wide képet csinál. Kicsit pontosabban: a szélességének a felbontása mind a két esetben azonos, csak a magasság felbontása kisebb a 9 mp-esnél, és a képen is egy annyival kevesebb rész látszik.
    Igaz, az én telefonomra már 1-2 módosító progi fel van téve, ami esetleg ezt a részt is érintheti. Ezért nem vagyok biztos abban, hogy a szűz telefon milyen képet csinál. :F
    Ha tévedek, akkor majd a többiek úgyis kijavítanak ...

    Téma választásban többet nem tudok segíteni. Szerintem elég sok linket adtunk hozzá. A többit már a te ízlésed szabja meg. (Nem vagyok sem profi, sem amatőr stylelist. Nem tudom megmondani, hogy neked mi a jó...)

    3: Olyan progiról nem tudok. De, vannak olyan progik, melyek az üzemmódokat állítgatják automatikusan, vagy időre programozva.

    4: Passz! Volt már itt valaki aki mozgó hátteret keresett, de nem emlékszem, hogy mi lett a végső eredmény.

    Ha sokat számít neked a telefon kinézete, akkor viszont ajánlok hozzá pár progit, ami jól tud jönni és elég látványos is.
    [link] : Nokia Sleeping Screen
    [link] : Nokia Bubbles
    És a különböző ablak kezelők: N-desk, vHome, SPB Mobile Shell.

    Kb, most ennyi jutott az eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccaim: -

Új hozzászólás Aktív témák