Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Cathfaern #97 üzenetére

    Ezzel nincs is baj, szerintem a klasszikus értelemben vett zárt belsős béta teszteknek már leáldozott (emlékszik még valaki arra, hogy ezért régebben fizettek is?), a jövő az lesz, amit leírtál.
    Ha jó a community, akkor ez mindenkinek jó. Jóval nagyobb tömeg tud tesztelni, több a visszajelzés. A gond ott van, ha a vérpistikék hangja nagyobb az átlagnál és rossz irányba viszik el a fejlesztést.

    Én SC esetében arra gondoltam, hogy a lufi már most is hatalmas, egyre többet ígérnek, egyre hihetetlenebb dolgokat (egyre tágabb és tágabb fejlesztési határidőkkel), aztán amikor jön az update, hogy ki lehet próbálni, akkor a megvalósítás mindig alulmarad az ígérethez képest. Pl: Open world helyett jelenleg ott tartunk, hogy 32-64 ember nem bír összekapcsolódni rendesen egy lobbyban. Ehhez még jön a mérhetetlen sok számítási igény, a hajók belső saját fizikája. stb. És lehet, ha vennék egy 18.000 dolláros csomagot és nem azt kapnám, amit ígértek, akkor én is morci lennék.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák