Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinkoxid

    senior tag

    A pes15-el nagyon sokat játszok a mai napig. Meg lehetett szokni az irányítást, így már a fifa tűnt nekem darabosnak. Licenszekkel meg nincs gond, mert a community az első naptól fogja csinálja a patcheket hozzá, így hamar orvosolva van. Játékmenet terén az előző évhez képest hatalmas volt a változás. Viszont hibái vannak, mint pl mindig 1 fix ember fogja a támadómat, így ha az mellettem lohol, akkor a szemből jövő védő csak nézi mit csinálok, nem segít a társnak. Szélső védők védekezéskor csak álldogálnak a szélen, és nem tömörülnek be középre, hogy lőni, vagy passzolni ne lehessen. És sajnos a mostani trailerben is megfigyeltem, hogy védekezni ugyanúgy nem tudnak, szintén csak 1 ember jön rá támadáskor és a szélsővédők csak nézik, ahogy középen támadnak. Taktikai videót meg nagyon jól megcsinálták, csak az a gond, hogy ez már a pes 10-ben is jelen volt, és azóta se fejlődött semmit. Idei részt pár hónapja megvettem, hogy tudjak neten játszani, de öreg hiba volt. 1 másodperces input lagja van mindenkinek, így lehetetlen játszani, valamint perceket kell keresni a szervernek, mire talál ellenfelet. Nekem a fifában egyedül a játékosok futási mechanikája nem tetszett, mert mindig olyan érzésem volt, mintha robotok futnának. remélem a mostani fifa jobb lesz ilyen téren, mert a pesben tényleg csak ígérgetnek és több éves bugokat sem hajlandóak kijavítani

  • cinkoxid

    senior tag

    válasz GeryFlash #20 üzenetére

    modokkal az online módban is javítva vannak a csapatok. Én 6-ért vettem a g2a oldalon, de nagyon megbántam. Az ideit is ki fogom próbálni, de megvenni biztos nem fogom

  • cinkoxid

    senior tag

    válasz VinoRosso #22 üzenetére

    Az egy emberes probléma nem nálam van, hanem a ellenfélnél. Tehát ha a számítógép ellen játszok, akkor csak 1-1 emberrel jön rám, a többiek csak nézik.
    Éppen ezért a legnehezebb szinten is 3 csillagos csapattal szinte mindig nyerni tudok a legerősebbek ellen is.

    Compactness maxon van, de az csak akkor látszik ha nagyon letámad az ellenfél. ha csak kontráznak, akkor a szélső védők nézik, még akkor is, ha középső védőre változtatom meg a posztjukat.
    Fix emberfogásnál meg az a gond, hogy egy kényszerítő után nem fogják az induló embert, és a passzsávot sem zárják le, így manuálisan kell a védőt bemozgatnom, ami vagy össze jön, vagy nem.

    Az input lagot az online játékra értem. singel playerben nincs gondom vele, már megszoktam.
    Online nem lehet passzolni, se védekezni, mert a lenyomás után eltelik annyi idő, hogy értelmét veszti az, amit csinálni akartam. Steamen utólag néztem csak meg a fórumot, ahol mindenki erre panaszkodik és egyedül konzolon jók a szerverek.

Új hozzászólás Aktív témák