Új hozzászólás Aktív témák

  • cinkoxid

    senior tag

    A pes15-el nagyon sokat játszok a mai napig. Meg lehetett szokni az irányítást, így már a fifa tűnt nekem darabosnak. Licenszekkel meg nincs gond, mert a community az első naptól fogja csinálja a patcheket hozzá, így hamar orvosolva van. Játékmenet terén az előző évhez képest hatalmas volt a változás. Viszont hibái vannak, mint pl mindig 1 fix ember fogja a támadómat, így ha az mellettem lohol, akkor a szemből jövő védő csak nézi mit csinálok, nem segít a társnak. Szélső védők védekezéskor csak álldogálnak a szélen, és nem tömörülnek be középre, hogy lőni, vagy passzolni ne lehessen. És sajnos a mostani trailerben is megfigyeltem, hogy védekezni ugyanúgy nem tudnak, szintén csak 1 ember jön rá támadáskor és a szélsővédők csak nézik, ahogy középen támadnak. Taktikai videót meg nagyon jól megcsinálták, csak az a gond, hogy ez már a pes 10-ben is jelen volt, és azóta se fejlődött semmit. Idei részt pár hónapja megvettem, hogy tudjak neten játszani, de öreg hiba volt. 1 másodperces input lagja van mindenkinek, így lehetetlen játszani, valamint perceket kell keresni a szervernek, mire talál ellenfelet. Nekem a fifában egyedül a játékosok futási mechanikája nem tetszett, mert mindig olyan érzésem volt, mintha robotok futnának. remélem a mostani fifa jobb lesz ilyen téren, mert a pesben tényleg csak ígérgetnek és több éves bugokat sem hajlandóak kijavítani

Új hozzászólás Aktív témák