Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz cinkoxid #23 üzenetére

    Gép ellen nem nagyon szoktam játszani. Pes-pacth.com-róltöltöttem le még mikor kijött a játék egy AI mod-ot, amit ha felteszel akkor erősebb lesz a gép, viszont szerintem csak valami csalással,mert amikor kipróbáltam ilyen 8-0ás félidő után töröltem le egyből, mert annyival jobb volt a gép, hogy két passzot alig bírtam megcsinálni egymás után.
    Compactness az mindig érvényes, amikor nem nálad van a labda, valami más beállítás(pressing? defending in numbers? ) lesz ott ami miatt nem húzódnak be, nekem mindig visszazárnak, persze labdavesztés után kell egy kis idő, mire beérnek.

    Kényszerítőt meg alapból nehéz levédekezni, mert viszi előre a lendület a védőket amikor kilépnek, és nem tudnak olyan gyorsan irányt és lendületet váltani, mint amilyen gyorsan a kényszerítőt megcsinálják. Általában úgy szokták levédekezni, hogy egyátalán ki sem lépnek, tehát nem veszik fel a labdás embert, hanem alapból a mélységből indulóval futnak. Na ez az ami nekem még nehezen megy, mert itt futni kell a beindulóval közben meg duplázni kell az x-et, hogy a többiek védekezzenek.

    Single playerben meg szerintem csak azért nem érzékeled ezt a lag-ot, mert a gép nem támad le úgy mint egy ember, ezért nem vagy rákényszerítve a gyors mozdulatokra. Gép ellen ha nem húzok meg kockázatos passzokat nyugodtan elpasszolgatok akár az ellenfél kapuja előtt is úgy hogy labdába sem ér, egy ember ellen ezt nem lehet megtenni, mert akkor is kikényszeríti a hibát, ha nem csinálok semmi veszéles dolgot ellene.
    Olvastam már én is, hogy input lagra panaszkodnak, de input lag-ot én nem látok, nem az van, hogy csúszik az irányítás, mert pl szabadrúgásnál vagy tizinél szögletnél is ahogy megnyomom azonnal meg felfele a csík, de ha csak üresbe vezetem a labdát akkor sem látok semmilyen lagot, a lag csak akkor jelentkezik, amikor valami bonyolultabb mozdulatsort kell csinálnia a játékosnak, és erre kell tulképp várni, pl ha pattogó labát kap, vagy kipattanóknál, vagy mondjuk beívelésnél nem rúgja nem fejeli el egyből, hanem megpróbálja átvenni előbb mellel vagy maga elé tenni lábbal. Ez mondjuk rohadt idegesítő, mert szinte csak a legsimábban érkező labdájat lehet ellőni kapásból, hiába nyomom meg a lövést mielőtt megkapja a játékos a labdát, ha kicsit rosszul jön neki a labda mindig nekiáll tyütyülgetni, mire meg ellőné odaér az ellenfél.

Új hozzászólás Aktív témák