Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz b. #34 üzenetére

    Mint írtam a probléma nem érint így természetesen nem ragozom itt a szót, az nyilvánvaló hogy ha a játékosoknak ez elég akkor maradnak is ezen, a következő generációban is akár ha ennyire elfogadottá válik.

    Ez az én ezen játszom te meg nem dolgoktól egyébként az adott program minősége nem változik az adott eszközön, de a másik ember megítélése az én szememben igen. Írhatom azt hogy boxon játszol így nem tudod mennyire "ramaty" mert nem láttad fhd-ben, de ez elég gyerekes. Majd ha kijön a pc verzió akit érdekel ott meg tudja nézni van-e tényleges különbség, valószínű én is meg fogom lesni ezek után pedig nem szoktam. Ha áthidalták a problémát akkor szóvá fogom tenni és mindenki jól fog járni mert akkor kevésbé fontossá válik (2d-ben legalábbis) a felbontás, de erre én azért szkeptikus vagyok.

    "Ez nem PC" Nem ez xbox one az x360 megjelenése után több mint 10 év elteltével. És a felbontás teljesen ugyanazon szint maradt. Én határozottan elvártam a fejlődést ezen a területen is 10 év alatt. Nem PC, konzol. Előző és mostani generáció. 10 év. Ennyi...nem kell démonokat kergetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák