Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Benetnes #98 üzenetére

    "Még átlag Józsikának is lejön hogy a tavalyi készüléke is csontra tudja ugyanazt mint az új! Ja de van notch...."

    Még mindig a 3 éves LG G4-em hajtom, pörög, gyors, teszi a dolgát, kamerát még mindig eléggé csípem (az OIS mai mércével is brutálisan sokat fog, mert a hátlap ívelt, bőven van helye a kameraháznak), a "hekkelt" Google Camera nagyon sokat dobott rajta. Egyedül a rohadt gyenge üzemidőbe tudok belekötni... de venni egy új flagshipet vagy cipelni egy powerbank-et nagyon nem ugyanaz árban.

    "A Samsung szinte az egyedüli aki nem ment birka módra az Apple után"

    Pár éve még úgy szívtam a Samsung vérét ahogy csak tudtam (csalódott Samsungosként), de annyira magához tért az a gyártó, hogy öröm nézni. Nem gondoltam, hogy ezt fogom mondani, de most szinte felüdülés ránézni egy komolyabb Samsung telefonra.

    (#107) ollie: "itt van (megint) OIS, de nem azon fog múlni a képminőség)"

    Miért is nem? Szürkületben, kevés fénynél vagy éjszaka nagyon sokat számít. Sokkal többet, mint bármilyen bűvészkedés a dupla kamerás képjavítási kísérletekkel. Én az LG G4-el a mai napig meglövök kevés fénynél olyan fotókat, amiket más telefonok OIS nélkül még több generációval fejlettebb szenzorral meg duplakamerás képjavítózajszűrőbűvészkedéssel sem tudnak OIS hiányában. Fényes nappal rövid záridővel tényleg nem hoz semmi előnyt (hacsak nem videóban).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák