Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    pozitívum:

    - zene
    - rászoktatott a manuális váltó használatára billentyűzetről is:DDD erre még a GTR Evolutionnak/Race07nek/Colin 2.0nak sem sikerült, pedig azok szimulátorok...
    - 1280ban megy ultrán AAval, jól
    - először nem röhögtem el a sztori módot a porsche óta... ez is vicces, de a színészi játék nem olyan, mintha én próbálnám eljátszani a szerepeket
    - csak párszor káromkodtam perceken át fennhangon a pr0n streettel ellentétben, ahol folyamatosan
    - végig lehet vinni, ellenben a pr0n streettel (ld grip sector bug @ grip king stage2)

    negatívum:

    - AAval is ronda
    - hát még AA nélkül!
    - az irányítást nem írták újra... átállítottak pár csúszkát és annyi... egyébként tényleg könnyebben kanyarodnak az autók (pr0n streetben ugye 25/75%os kormánybeállításokkal lehetett csak bevenni egy kanyart, vagy kézifékkel, ami kvázi pályagépeknél minimum vicc) és a fékek... nos a forma1es autók elbújhatnak lassulás terén... szóval a meglátás konyhanyelven tökéletesen megállja a helyét, most már lehet kanyarodni:)
    - a motorfék túlzottan erős, főleg gyengébb autóknál (mivel vezettem már hasonló erejű autót, van összehasonlítási alapom, erőssebbeknél nincs)
    - nem lehet hangra váltani... van valami okosság, hogy vezetés függvényében tudod egyre tovább pörgetni a motort (wtf?).. szóval egyes 8400, kettes 8200, hármas 8000, négyes 7800, ötös 7600... igenám, de a beépített automata korábban vált el, ami annyit jelent, hogy míg első két fokozatban nincsen baj, mert optimális fordulatszámba kerülünk váltás után, negyediknél azt vesszük észre, hogy hopp, túl hosszú a váltó áttételezése, váltás után pedig a kocsi nem gyorsul, mert nem tölt a turbó... emelkedőn még rosszabb a helyzet, felvállt, aztán levált az automata, ez súlyos másodperceket jelent
    - az emelkedő és szélárnyék továbbra is túl van hangsúlyozva
    - az automata tetűlassú. ilyen lassú automatáért jelenleg egy családi kombi esetében kivágnák a fejlesztőket gombátszedni az esőbe, nemhogy egy Porsche esetében, ahol az automata DSG hozza a professzionális versenyzők szintjét. egy másodperces váltási idő, 5km/h fölötti sebességvesztés?
    - a váltó algoritmusa is rossz
    - nem volt pénzem kifizetni a kárt, hát amikor először elkaptak, elvontatták a kocsimat. később kifizetni? ugyanmár. egy veyron volt...
    - ahhoz képest, hogy amikor manuális váltóval mentem billről, úgy, hogy feszültem az rpmre (mivel hangról nem lehet optimálisan menni:(((), percenként 4-5 mpket vertem magamra(!). ehhez képest kormányról manuális váltóval percenként 1-2seket szoktam kapni, mert biztonságosabban vezetek... igen, ennyire gyenge az automata!
    - természetesen a motorvezérléshez és váltóáttéthez nem tudunk nyúlni... ilyen elszúrt karakterisztikájú alkatrészekkel pedig egy idő után nem lehetne eladni a cuccokat a piacon, mert mindenki tudná, hogy sz*r
    -4500rpmnél egy biturbó porsche lassul az emelkedőn... könyörgöm, minimum 300nm nyomaték már ott is van, nem egy trabantról beszélünk!
    - a törésmodell utolérte a carmageddon1et, de a porsche még mindig veri... a Colin 2.0 viszont már köröket ver rá
    - ha bemész a kanyarba, olyan, mintha rálépnél a fékre. ill beletaposnál a fékbe. nem tudom ki találta ki, de beállítanám bénának (ld ponyvaregény)
    - kanyarban mondanom se kell, hogy blokkoló kerékkel nem fogunk találkozni
    - a rendőrök algoritmusai 1:1ben a most wantedből lettek átemelve. az ott meglévő pár szemetszúró bug természetesen megmaradt

    összhatás: a pr0n streetnél jobb, citromdíjat épp elkerülte, de nem sokkal. helyette ajánlott inkább a carmageddon 1 és tdr2000, a most wanted illetve a race07;Đ

    idén se jött ki need for speed... aki mást állít, az nem játszott az egyel, a porschével vagy a most wanteddel;>

    3/10. ebből egy pont a végigvihetőség, egy pont a zene miatt. a maradék egy pont, mert eszembe juttatta, hogy a carmageddon mekkora remek játék is volt, ja meg mert rövid, és kevés idő alatt végigrohanható:D

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák