Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Mr Dini #14423 üzenetére

    Ennek nem örülök, a hangja tűrhető lenne de ez a pulzálás... :((( Majd megpróbálok közbeiktatni egy zalman potméteres ventiszabályozót, az hát ha fix fordulaton tartja. Vagy venticsere de ahogy olvastam elég nehéz hozzá találni mert vékony ami benne van.

    Nos, eljutottam a webes felületig. NAS neve NSA320S. Miután bekacsoltam a fájlmegosztás és felderítés engedélyezését a windowsban, látja a hálózaton keresztül a win7 is a NAS-t és szépen bele is tudok lépni, látom a mappaszerkezetet.

    4 féleképpen tudok eljutni a webes felületig (ja és nekem megy firefox-al, azzal használom):
    1.: NAS IP címe böngészőben, playzone bejön és ott -> adminisztráció
    2.: nsa320s böngészőben, playzone bejön és ott -> adminisztráció
    3.: http://nsa320s böngészőben, playzone bejön és ott -> adminisztráció
    4.: NAS starter utility-ben P2P download opcióbol

    Miért írtam ezt le? Érdekes módon, az első 3 esetben angolul jött be a webes felület. De miután mindegyiken beállítottam a playzone beállításainál a magyar nyelvet, és bezártam, majd újra beléptem ugyanazon a módon, már magyarul jött be a webes felület is. (Ahol egyébként nem találtam nyelvi opciót, szóval ezek szerint a playzone-ban ha átállítom átáll a webes felület is.)
    A 4. esetben mikor kapából belép a webes felületre a P2P opciórol, ott alapból magyar volt kezdettől fogva.
    No ez nem volt olyan lényeges csak meglepődtem rajta kicsit. :DDD Bocs ha ez másnak triviális, nekem nem volt az.
    Update: Na jó nem vagyok vak egyáltalán, ÁÁÁÁ, ott van jöbb felül a webes felületen a nyelvválasztás! Bakker! :W :W :W :B

    Megnéztem a webes felületen a programcsomagokat, listafrissítés után ezek vannak, miket rakjak fel? SMART az gondolom jó lenne.
    Transmissionbol akkor jó ez amit felkínál?
    FFP nincs, akkor az a manuálisan elérhetővé tételt azt megcsinálom.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák