Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Zsoccc #5 üzenetére

    Mások a nagy nevek, amik tényleg leraktak valamit az asztalra és fene tudja hány év távlatából is igencsak ott vannak a top akárhányban és ütnek és mások a hypeolt (ezt a szót mennyire utálom... az is lehet, hogy le sem tudom helyesen írni, ez esetben nézzétek el nekem) animék, amiket valamiért nagyon felkaptak és szeretnek, de legtöbben csak azért szeretik, mert látják, hogy más is mennyire szereti, és itt ki is fújt a dolog.
    Nagy név: NGE. Hype: Death Note. Van különbség. És nagy nevekből is össze lehet szedni bőven hetet, ami körül esetleg nincs akkora divathullám. Meg ha tényleg jó egy anime és nagy divathullám van körülötte, akkor mi van? Legyen, a fő, hogy jó és érdemes betenni ide.

    (Sok esetben van átfedés is a hypeolt animék és a nagy jó animék között, ez tagadhatatlan. Egyébként sosem értettem, hogy attól, hogy valamit sokan szeretnek és sokfelé látni, már miért kell rásütni bármiféle pejoratív bélyeget - ja igen, megvan divatból... szóval a hypeolós szövegek nyomatása a legnagyobb hype, ha már itt tartunk - szerintem ha ebbe belegondolunk, nem kicsit válik nevetségessé a dolog. Ha egy anime rossz, nem attól lesz rossz, mert kevesen, vagy sokan szeretik, így szerintem az ilyetén való animeválogatást nyugodtan lehet mellőzni.)

    [ Szerkesztve ]

  • zsiga667

    addikt

    válasz Zsoccc #5 üzenetére

    Talán ha nem random ízlésficamos Pistikével írattátok volna meg a cikksorozatot csak azért mert egész véletlenül ő épp szokott animut nézni így ő a szaktekintély a csapatban, nem lenne ennyi kifogás.
    Kb. mintha Parci a PH címlapra írkálna borteszteket, azzal a különbséggel hogy ő legalább valóban jó borokat szokott ajánlani...

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Zsoccc #5 üzenetére

    Ha ilyesmit akartok csinálni (nem az anime, hanem en bloc a szavazós Heti [akármi]), akkor úgyis hozzá kell szoknotok, hogy mindig lesz nyafogás, hogy miért ez kerül be, az miért nem kerül be, és egyáltalán, mi a lófasz ez itt.

    Megmondom őszintén, az én hetes anime listám nagyon máshogy nézett volna ki (talán kettő szerepelt volna rajta a ti hetetekből), de igazából a napi csaj is másmilyen lett volna, meg satöbbi. Tökmindegy. Én támogatom az ötletet továbbra is, a kezdeményezés szerintem fasza (legalább nem minden nap csak az unalmas hírek, hogy megint elfingotta magát a PS3 tervezője, meg megint kijött valami ultraexkluzivitás Xboxra), a cikkírásba is kell még rázódni, de a lényeg, hogy csináljtok.

    :R

    Na, hol a szavazóablak, nyomok egyet az NGE-re.

    Sectumsempra - For Enemies

  • zsiga667

    addikt

    válasz Zsoccc #15 üzenetére

    Ha nem vagytok felkészülve mindenféle kritikára akkor ne publikáljatok... :U Sértő amit írok? Pont az a célja. Ápolgassam a kis lelkét hátha megtanul írni, vagy mi? Ne vicceljünk már, ha valami szerintem szar akkor azt megmondom feketén-fehéren; ez az olvasói visszajelzés egyik lényege, épp feléd mint főnök felé, hogy elgondolkodj egy kicsit hogy kinek milyen típusú feladatot adsz a jövőben... (Már ha az író a "hivatalos" Gamepod cikkírók közé tartozik, de az hogy ennyire kiállsz mellette erre enged következtetni.)
    Én pl. épp azért nem szoktam mostanában semmit írni, mert van épp elég bajom anélkül hogy mindenféle fórumos trollal anyázzak naphosszat. De most elgondolkoztam hogy csakazértis írni kéne egy pár ismertetőt tisztességes animékről is. Ha írok én is egy ilyen hétrészest, kirakod, ugyanígy szavazással a végén?

    Szerk.: #16-#17 : Szubjektív, személyes lista? Annak a Logout személyes blogban a helye, nem a Gamepod főoldalon, Top írásként...

    [ Szerkesztve ]

  • Kyohei

    csendes tag

    válasz Zsoccc #5 üzenetére

    Hátt, ecchi comedykkel dunát lehetne rekeszteni, és mindegyik ugyanazokat a poénokat tálalja csak más körítéssel. Nem értem miért pont a ezt az animét kellett kiszúrni a tömegből, vannak sokkal jobbak is (rosszabbak is). A Rosario elment egynek, de nincs benne semmi olyan amit ne láttam volna már, persze egy újszülöttnek minden vicc új, lehet a kezdő anime irányába nyitóknak érdekes lehet :).

    (ugyanakkor kapásból tudnék mondani ebből a műfajból jobb (és/vagy népszerűbb, ismertebb) címeket)

    De persze minek háborgok én itt, majd holnap jön a Fehérítő, ami nem csak nagyon gyenge, de még népszerű is. :))

Új hozzászólás Aktív témák