Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Zsoccc #5 üzenetére

    Mások a nagy nevek, amik tényleg leraktak valamit az asztalra és fene tudja hány év távlatából is igencsak ott vannak a top akárhányban és ütnek és mások a hypeolt (ezt a szót mennyire utálom... az is lehet, hogy le sem tudom helyesen írni, ez esetben nézzétek el nekem) animék, amiket valamiért nagyon felkaptak és szeretnek, de legtöbben csak azért szeretik, mert látják, hogy más is mennyire szereti, és itt ki is fújt a dolog.
    Nagy név: NGE. Hype: Death Note. Van különbség. És nagy nevekből is össze lehet szedni bőven hetet, ami körül esetleg nincs akkora divathullám. Meg ha tényleg jó egy anime és nagy divathullám van körülötte, akkor mi van? Legyen, a fő, hogy jó és érdemes betenni ide.

    (Sok esetben van átfedés is a hypeolt animék és a nagy jó animék között, ez tagadhatatlan. Egyébként sosem értettem, hogy attól, hogy valamit sokan szeretnek és sokfelé látni, már miért kell rásütni bármiféle pejoratív bélyeget - ja igen, megvan divatból... szóval a hypeolós szövegek nyomatása a legnagyobb hype, ha már itt tartunk - szerintem ha ebbe belegondolunk, nem kicsit válik nevetségessé a dolog. Ha egy anime rossz, nem attól lesz rossz, mert kevesen, vagy sokan szeretik, így szerintem az ilyetén való animeválogatást nyugodtan lehet mellőzni.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák