Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz oriic #1 üzenetére

    Főleg, hogy nemrég jelentették be azt a Team fortress szerű plasztikfigurás játékot? :)
    Szerintem néhány évig még várhatunk a harmadik részre. Nagyon várom a pre-sequelt, de azért nehéz nem arra gondolni, hogy ez, illetve a Telltale játéka is amolyan időhúzás jellegű. A Bl2-vel nagyon-nagyon magasra tették a lécet, és ugyebár a játék végén szinte korlátlan lehetőségeket teremtettek maguknak sztori fronton. Továbbá lehet az én fantáziám szegényes, de a Bl2 nyilvánvaló apróbb hibáinak kijavításán túl (jobb és egyéni loot, visszahallgatható echo üzenetek, megmég egy-két dolog), azt sem látom be, a játékmenet tekintetében hogyan lehetne olyan mértékben fejlődni, mint amilyen fejlődést a Bl1->2 irányába mutatott a brand (most lehet mondani, hogy alapjaiban ugyanaz a looter shooter mind a két játék, ami igaz is, de a Bl2 számtalan apróbb dologban mutat fejlődést, ami miatt összességében mellette az első rész eléggé puritán, és kiforratlan béta szagú, nem csak azért, mert érdemben sztorija sincs), úgy, hogy azért alapvetően ne alakuljon át a játék valamilyen más jellegű programmá, hanem Borderlands maradjon.

    Szóval mindezek tudatában nekem az a tippem, hogy jelenleg nem igazán tudják egyértelműen, hogy merre akarják tovább vinni, fejleszteni a szériát. Talán éppen ezért nem is árt egy olyan időszak a csapatnak, amikor nem a Borderlands-ra fókuszálnak. Közben lehet ötleteket gyűjteni, érlelgetni az elképzeléseket, stb. :)

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák