Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Geo19870322 #176 üzenetére

    Igen, mindenképpen. Az AOD-tól kicsit félek. Samsungon hozzászoktam, hogy értesítés esetén bekapcsolt az AOD és mutatta mi történt, pl email jött. Egyébként pedig nem ment az AOD. Ez jó feature volt.

    Samsung A52s-t vált.

    [ Szerkesztve ]

  • Angie™

    addikt

    válasz Geo19870322 #178 üzenetére

    Most jött nemrég a 14. Egy év mire jön a 15. És az is menni fog egy évig, vagyis ennyiért 2 évre van jó telefonod. Utána is lehet használni ha lejárt a főverzió vagy el lehet adni, 2 év múlva és venni mást. Lehet addigra meg is unod, vagy szétmegy az akkuja.. most nyílván nem örök életről beszélünk . De ha fontos a támogatás ott az alma vagy a Samu 7 évvel.. 2-3x drágábban.. mondjuk én biztos nem tudnék 7 évig egy telefont használni, de ízlések és pofonok

    Ha fogok látni majd egy szuper akciót edge 40 pro-ra akkor cserélni fogok btw.

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Geo19870322 #178 üzenetére

    Nekem az A52s-em a mai napig a OneUI 4.1-en van, Android 12. Minden frissítéssel egyre és egyre lassabb, bugosabb egy készülék, szoftveres avultatás zajlik kérem szépen Samsungéknál. Régebben az A50-em frissítettem, frissítés után gyakorlatilag használhatatlanul lassú lett a telefon, downgrade pedig ugye nincs. Akkor azt mondtam, újra nem etettek meg. Én nem parázok a frissítés elmaradásától. Kb. 2 éve adtam le a 10 éves Mi2s-em, beszámíttattam a 3G-s lekapcsoláskor. Hibátlanul működött második telefonként, navigációra, letölteni. Kétes weboldalakat nem látogatok, nem töltök le semmit kétes helyekről, semmi warez, ha bármit felteszek vírustotallal átnézetem, VPN-t használok, emellett veracrypt, cryptomator, jelszóval védett 7zip állományok. Én így figyelek a biztonságra. Az A15 még kb. 10 évig elég lesz, mikor lesz az A15 minimális követelmény még?! Hardveresen pedig a középkategória legalább 3 év múlva fog ott tartani, amit ez a készülék ad.

    [ Szerkesztve ]

  • mrThomi

    addikt

    válasz Geo19870322 #178 üzenetére

    Nem rossz a motorola csak az a baj vele, hogy az embereknek akkor jut eszébe ránézni ha már extrém alacsony lett az ára, mert a konkurenciával alapjáraton nem veszi fel a versenyt. Mire meg bezuhan az ára addigra meg már nem biztos hogy megéri jönnek a kérdések hogy meddig lesz támogatott, elég lesz e még az aksi stb illetve. Ha most a 40 pro lenne 170e kettőt vennék, de a 30 ultra is megéri még ezt az árat szó se róla. Én úgy érzem, hogy a jó ár ellenére is mindig lépéshátrányba lesznek ami elmondható más gyártók telefonjaira is de a motorolára talán jobban. De ahogy előttem írták a frissítések se tesznek mindig jót. Most pl van egy jó akció amazonon 350€ a oneplus 9 pro 12/256-ra, de nézem a yutub teszteket, ha felfrissítem A13-ra kb nem lesz akku időm annyit zabál alatta az új rendszer, így el is vetettem az ötletet hogy 3 éves új készüléket vegyek pedig az ára tényleg jó. De már egy S23 Ultra akksi ideje is rohamosan romlott a one ui 6.1-től. Ezzel kellene valamit kezdeni hiába a 5+ éves frissítési ciklus és a brutál hardver már közép alsó kategóriában is ami nagyon jön fel, eléri azt a szintet amikor 5 évre bőven elég a hardver, de a szoftveres dolgokat kellene már végre jobban gatyába rázni ami viszont eddig egyik gyártónak se sikerült szvsz.

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Geo19870322 #176 üzenetére

    Pénteken megérkezett, szombaton tudtam használatba venni. Nem lenne korrekt dolog összemérni a Samsung A52s-el, hiszen az egy másik kategória. Nem szabad egy kb. 400 és egy 150 eft-os készüléket összemérni. Egészen más dimenzió a két telefon, de néha muszáj lesz utalni rá. Ez az első flagship telefonom. Brutál jó készülék. Nem lassú az SD778G sem, de ez azért más kategória. A kijelző gyönyörű, illetve valóban sokkal jobb a szemnek. Szemkímélő mód, villogáscsökkentő, illetve 750 Hz körüli pwm. Na, nem hiába, felülmúlta az elvárásaimat. Sok év után a gyári androidot szokni kell, de jók a motorola megoldásai. Biztonságos mappa van, appok klónozhatók. Tetszik, hogy nincs tele minden bloatware appal a rendszer, nekem ez előny. Egyelőre az android 13-ig frissítettem. Egy kérdésem is lenne: Milyen a 14, jó rá, nem lesz tőle lassabb a rendszer? Mert most nagyon hasít. A hang jó, hívásminőség is. A 125W-os töltés szédítő. Nagyon gyors. Ezek az első benyomásaim.

Új hozzászólás Aktív témák