Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz Geo19870322 #178 üzenetére

    Nem rossz a motorola csak az a baj vele, hogy az embereknek akkor jut eszébe ránézni ha már extrém alacsony lett az ára, mert a konkurenciával alapjáraton nem veszi fel a versenyt. Mire meg bezuhan az ára addigra meg már nem biztos hogy megéri jönnek a kérdések hogy meddig lesz támogatott, elég lesz e még az aksi stb illetve. Ha most a 40 pro lenne 170e kettőt vennék, de a 30 ultra is megéri még ezt az árat szó se róla. Én úgy érzem, hogy a jó ár ellenére is mindig lépéshátrányba lesznek ami elmondható más gyártók telefonjaira is de a motorolára talán jobban. De ahogy előttem írták a frissítések se tesznek mindig jót. Most pl van egy jó akció amazonon 350€ a oneplus 9 pro 12/256-ra, de nézem a yutub teszteket, ha felfrissítem A13-ra kb nem lesz akku időm annyit zabál alatta az új rendszer, így el is vetettem az ötletet hogy 3 éves új készüléket vegyek pedig az ára tényleg jó. De már egy S23 Ultra akksi ideje is rohamosan romlott a one ui 6.1-től. Ezzel kellene valamit kezdeni hiába a 5+ éves frissítési ciklus és a brutál hardver már közép alsó kategóriában is ami nagyon jön fel, eléri azt a szintet amikor 5 évre bőven elég a hardver, de a szoftveres dolgokat kellene már végre jobban gatyába rázni ami viszont eddig egyik gyártónak se sikerült szvsz.

Új hozzászólás Aktív témák