Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz atike #7 üzenetére

    Az ingyenes játékoknál pont azt vettem észre (MMORPG-k), hogy ingyen is el tudod érni azt, amit fizetéssel, csak többet kell vele játszani. Tehát megkapod a teljes játékot, csak mivel tudod, hogy lehet dolgokért fizetni, sírsz, hogy neked azért többet kell játszanod. Ez mondjuk gáz akkor, ha van a játékban PvP, mert lehet, hogy aki fizet az erősebb/gyorsabb lesz nálad. Na az szemétség. De amíg csak kozmetikai dolgokért lehet fizetni, nincs gond.

    Ott volt az Arkham Asylum játék, amihez voltak DLC-k például és nem maradtál le semmiről, ha megvásároltad őket. Csak challenge mapokat adott amik nem a történet részei ha nem csinálod meg őket, hanem e-pénisz növelő kihívások. Nem értem, hogy ezzel mi a baj. Valaki szeretne többet kihozni a játékából amit megvesz. Én is ilyen vagyok. Ezért veszek meg mindent évekkel később. Vagy amit nem adnak ki fullban és a sztori módhoz is kell DLC-t vásárolni azt kihagyom, mert nem hulladék.

  • olbaidhun

    őstag

    válasz atike #7 üzenetére

    Így van, igazatok van srácok, maga a modell nem igazán emberbarát.. ugyanakkor tudom, hogy véristvánkáéknál pl Német O-ban simán bele fér a zsebpénzbe, hogy havonta erre-arra elsz@rja a gyerek a pénzt, mert szeret kockulni, ahogy a szülei is szerettek egykor.. legalább addig is csendben van.

    (#6) szupermacs
    "ingyen is el tudod érni azt, amit fizetéssel, csak többet kell vele játszani."
    na jó, de mennyivel többet.. milyen fusztráló már pl a plants vs zombie keresztlányomnak.. első részt imádta!

    Blizzardot feleslegesen próbálnánk támadni.. aki ismeri a körülöttük zajló eseményeket pár éve, megfontolt és agyon csiszolt játékaikat, szerintem tudja, hogy párját ritkító csapat.

    Volt furi játékuk.. igen!
    Blackthorne
    Rock N' Roll Racing
    The Lost Vikings

    de minden szempontból erős lépcsőfokok voltak! Azt tisztelem bennük, hogy kinőtték magukat, óriások lettek, igazi nagymenők akár az EA, vagy ubi.. mégis képesek megújulni!

    Ez hiányzik régóta. Nem csak egy bughalmazhoz kiadott kényszer patch, hanem érdemi, átgondolt változtatásokat hordozó finomhangolás, Update A játékunkhoz.

    Ezt is szívesen zabálja a tömeg, lásd GTA5. Szintén monumentális és igazi fejlesztő csapat. :K

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • olbaidhun

    őstag

    válasz atike #14 üzenetére

    Jó az, ami tömegeket mozgat és tud megújulni. Ár / érték arányát tekintve mindenki számára elérhető és korrekten bánik a felhasználókkal.. 17K nem kevés pénz, hány óra kikapcsolódás multival együtt?

    SC2 szintén drága. Multival együtt viszont tetemes játék óra lehet benne. Javításoknak köszönhetően elképesztő balansz update-n esett túl! Talán már nem is nyernék a régi stratégiámmal :U

    Melyik játéknál várja bárki is a 2.4 patch-ot? -.-

    D2 ma már klasszikus, ahogy a d1 és a monster truck madness is.
    Ilyen kis klasszikusokat már csak a blizz és hozzá hasonló pár db cégtől várok..

    Ilyen irányba tart most a játékfejlesztés. Csilli - vill effekt tenger kb a farcry első része óta nem mozgat.

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • szupermacs

    veterán

    válasz atike #14 üzenetére

    Lehetne mondani legjobbnak, hiszem már több, mint 10 éve élnek a szerverek hibátlanul és minden 2. évben jön hozzá egy kieg. Rengetegen játszanak vele és rengeteg idióta várta a boltok előtt beöltözve a megjelenéseket. :D Sok embernek nem jön be. Van ismerősöm aki imádja a Blizzt, de a WoW előtt pár óránál többet nem tudott eltölteni, mert unta. De a többség nem így van vele.

    Egyébként nem mondanám hibátlannak a D2-t sem. Azért a szerverek eléggé laggolnak. Engem mindig kiborított, hogy sokszor rollback-kel és berak ellenfelek közé a játék és meghalok miatta amivel pénzt és XP-t veszítek. Azért erre odafigyelhetnének, ha már a botokra és spammerekre nem akarnak. Egy HC karit elég nehéz így felhúzni, hogy sokszor beakadsz és meghalsz mert visszadob méterekkel arrébb. Ez nem tudom, hogy csak az én problémám, vagy mások is találkoznak vele, de idegesítő.

    Ha már csilli-villi effektözön: D1

  • szupermacs

    veterán

    válasz atike #17 üzenetére

    Azért nincs nagyon egyben a játék. Még így sem tökéletes 14 év után sem sajnos. Lehet játszani battle.neten, de a szerverek nagyon tele vannak botokkal és spamerekkel amiket napestig tiltogathatsz, hogy ne takarják be a képernyő felső részét a reklámok. A lag nálam nagyon gyakori volt. 30 megás nettel azért nem kellene. Főleg úgy, hogy EU-n vagyok. Nem is kell hozzá 8 játékos, elég ha egyedül vagyok.
    Viszont tényleg van hangulata amit mai napig nem tudtak visszaadni máshol. Nem mondom, hogy annyira "hűde" mint amikor kijött, de elvagyok vele most is néha.

    Én örülnék, ha valami évforduló alkalmából kiadnának valami komolyabb patchet hozzá, hogy a skilleket kicsit finomítsák (vagy kiszedjék ami fölösleges). És ha nem csak nehézségi fokozatonként 1 skill újraosztás lenne. Az enchant is olyan, hogy jól gondold meg, mert csak egyszer lehet csinálni (összesen háromszor ha minden nehézséget nézünk). Meg azért nem lenne rossz egy kicsit nagyobb felbontás is. :D Szerintem senkinek nincs már 800x600-as monitora ami miatt hátrányba kerülne.

    Open battle.neten nem tudom mennyire lehet modolt játékkal tolni, de ott ugye csak LAN van a játékban. :(

Új hozzászólás Aktív témák