Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz atike #17 üzenetére

    Azért nincs nagyon egyben a játék. Még így sem tökéletes 14 év után sem sajnos. Lehet játszani battle.neten, de a szerverek nagyon tele vannak botokkal és spamerekkel amiket napestig tiltogathatsz, hogy ne takarják be a képernyő felső részét a reklámok. A lag nálam nagyon gyakori volt. 30 megás nettel azért nem kellene. Főleg úgy, hogy EU-n vagyok. Nem is kell hozzá 8 játékos, elég ha egyedül vagyok.
    Viszont tényleg van hangulata amit mai napig nem tudtak visszaadni máshol. Nem mondom, hogy annyira "hűde" mint amikor kijött, de elvagyok vele most is néha.

    Én örülnék, ha valami évforduló alkalmából kiadnának valami komolyabb patchet hozzá, hogy a skilleket kicsit finomítsák (vagy kiszedjék ami fölösleges). És ha nem csak nehézségi fokozatonként 1 skill újraosztás lenne. Az enchant is olyan, hogy jól gondold meg, mert csak egyszer lehet csinálni (összesen háromszor ha minden nehézséget nézünk). Meg azért nem lenne rossz egy kicsit nagyobb felbontás is. :D Szerintem senkinek nincs már 800x600-as monitora ami miatt hátrányba kerülne.

    Open battle.neten nem tudom mennyire lehet modolt játékkal tolni, de ott ugye csak LAN van a játékban. :(

Új hozzászólás Aktív témák