Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    A Terep2-vel lehet játszani egymás ellen, osztott képernyőn. Csináltunk hozzá pályákat direkt ilyen célra. De egyedül is játszható, ha csinálsz egy ügyességi pályát amin végig kell menni. Vagy ketten is lehet teljes képernyőn külön-külön, ki fut jobb időt. Mondjuk egyszerre irányítható mind az öt autó elméletileg, mert a billentyűzeten mindnek megvannak a billentyűi - csak kérdés, hogy a billentyűzet tudja-e a sok lenyomást egyszerre. Beletettem a Terep1 autót és pályát is, az autó a kedvencem lett :) Lehet érdekes dolgokat csinálni, kétféle áttetszőségű anyag is van, én műanyagnak és üvegnek hívtam. Meg lehet hó, ami nagyon horpad alattad, elég kipörgetni a kereket és már süllyedsz is, és egyéb talajok. Pl. van ami koromfekete, de ahogy driftelsz rajta, láva-szerű nyomokat húz a kerék. Próbálgattam, milyen magasra lehet eljutni, és milyen mélyre. Csináltam meredek lejtőt, ahol lefelé gázzal jól fel lehetet gyorsulni. Esetleg a végén hatalmas becsapódással, amitől teljesen összetörött az autó. Ugratóval mekkorát lehet repülni. Na meg lehet repülni úgy, hogy a felborult kocsit visszaállító billentyűt kell folyamatosan nyomkodni. Így jól be is lehet pörgetni az autót a levegőben. Szóval jól el lehet vele szórakozni, ahhoz képest, hogy csak egy pici technikai demó.
    Az Insane nem tetszik. Nagy csalódás volt! Igaz, a fizika és a grafika is elég jó, de maga a játék bűn rossz. Egy normál terpversenyt kellett volna csinálni rajttól célig, nem ilyen zászlókergetést..

    Szerintem a régi NFS-ek a legjobbak:
    The Need for Speed (1994)
    Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)
    Need for Speed: High Stakes (1999)
    Need for Speed: Porsche Unleashed (2000)
    Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)
    A kettes kimaradt, mert szerintem az nem valami jó, az első jobb volt. Csúnya grafika, nem jó autók, nulla hangulat, nem jött be.

    Nekem az igazi retró inkább a régi gépek, konzolok, mint a C64, Amiga (nekem ezek voltak), Atari, Nintendo, Sega, Jaguar, 3DO. Arcade és persze DOS játékok. Ezekből szeretném kipróbálni a legjobbakat, és amit érdemes, végigtolni. Szerencsére minden fent van a neten, sosem fogok unatkozni és megunni sem ;]

    (#130) bLaCkDoGoNe Az Impulse Tracker tudásban lehet a legjobb volt, de a felület nagyon vacak. Én maradtam az FT2-nél. Talán egyszer befejezem a sok félbehagyott modult. De ki akarom próbálni a Skale Trackert is, nagyon jól néz ki, ez valójában az FT3.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák