Új hozzászólás Aktív témák

  • Superhun

    addikt

    válasz #19617792 #9664 üzenetére

    A Visual Studio sem ingyenes, és csak winen fut. Egyébként winen a .NET-es alkalmazások persze hogy jól futnak, mert erre a környezetre lett kitalálva a platform. Linuxon próbálj .NET-es alkalmazást futtatni :D. Lassabb lesz, mint a Java.
    Egyébként a Java VM-et is lehet okosítani erőforrás-használat szempontjából, csak jól kell bekonfigolni. Tudniillik a Java VM nem optimalizálja magát winre való feltelepítéskor, mint a .NET, nyilvánvaló okokból. :U

    Ha Java IDE-ről van szó, akkor nálam csak Eclipse jöhet szóba a kiforrottsága és a korlátlan számú plugin miatt. NetBeans csak kezdőknek, mert egyszerűbb a felülete és gyorsan elsajátítható a használata. IntelliJ-t nem használtam még, de sokan szeretik. Fizetősök közül a JCreator nevét ismerem, ami egy C++-ban írt Java IDE, ami a marketing szerint "gyorssá és hatékonnyá" teszi. Ezt sem próbáltam még, de nem is tervezem a közeljövőben. :D

    Ajjaj, nagyon belemélyedtünk már a témába. :D Szerintem ne offoljuk tovább a topicot. Ha felmerül még mondanivalód a témával kapcsolatban, dobj egy PÜ-t.

Új hozzászólás Aktív témák