Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    Nem vagyok nagy online játékos.
    Próbaltam párat CS:GO, WoW, Battlefield sorozatokból párat...stb.

    Ajánlásra vettem meg a PUGB-t, voltak vele ellenszenveim az EA miatt, de most X óra után kijelenthetem, nem bántam meg.

    A grafika nem annyira érdekel, inkább az élmény.

    Fura ezt mondani, de a játékmenet ellenére, ami faék egyszerű nagyon élvezem.
    Solo-ban pont a minap sikerült 4.- nek lenni. Duo-ban pedig már voltunk 3.-ak is.
    Fura de annyira nem érdekel, hogy első legyek, jól szórakozom a játék alatt.

    Igaz, biztos azért is, mert nem vagyok rutinos multi játékos, valamint egy fontos tényező számomra, hogy szinte mindenki ugyanazzal az esélyel indul. Ok, valaki rutinosabb FPS-ben, jobbak a reflexei az az ő érdeme, de ha csak egy pisztolyt sikerült találnia, akkor nehéz dolga van.

    Amúgy mit értetek erős GPU-n? Nekem egy RX-480am van, az ismerősnek egy gtx1050Ti, tökéletesen fut a játék, bőven 60FPS felett, szerintem egy 380x-en vagy egy gtx 460-on is elfut normális sebességgel, persze csak tippelek, nincs tapasztalatom.

    Tetszik az, hogy nár az elején ki kell gondolni, hova ugrasz. Ha nem vagy jó lövész, vagy rutinos, akkor is meg van az esélyed, hogy minél tovább juss, haladj a játékban.

    Persze ezek csak az én élményeim, lehet másnak teljesen unalmas, vagy gagyi a játékmenet. Embere válogatja, de szerintem így van jól :)

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Tanisz #39 üzenetére

    Elírtam én is,elnézést : PUGB -> PUBG :)

    Nem engedett már szerkeszteni, amikor észrevettem.

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák