Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    senior tag

    válasz hati #859 üzenetére

    A menüben lévő BB app world ikonra kattintva nem nagyon történik semmi (loading van már 10 20 perce... van mobilinternetem) ha asztali gépen netezek és le szeretnék tölteni egy BB alkalmazást annak milyen kiterjesztése kell, hogy legyen? ( a régi nokai symbianon telomon ugye .sim vagy vmi hasonlo volt).
    BB appworld honlapja állandóan azt akarja, hogy csatlakoztassam a telefonomat és update-el vmit, e nélkül már le se lehet tölteni semmi alkalmazást? Crackberry szintén.
    BB-re nem lehet úgy alkalmazásokat letölteni mint egy régi symbianos nokiára? letöltöm az alkalmazást az asztali gépemet a kapott telepítő file-t átküldöm a telefonomra majd ott telepítem.

    A másik kérdésem a főképernyőn alul vannak az ikonok, email, sms, kapcsolatok. Hol tudom megváltoztatni ezeket? ha pl azt akarom hogy a második ikon az opera mini legyen amit majd feltelepítek.

    Emailhez 1 kérdés:ha a belépek az üzenetekbe akkor ott ömlesztve találom a bejövő kimenő üzeneteket, ez normális? vagy vmit be kell állítani hogy legyen egy kimenő-bejövő mappa?
    outlook-ot használok a céges gépen és ott voltak egyedi mappáim azokat itt nem találom...

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák