Új hozzászólás Aktív témák

  • gyF

    csendes tag

    válasz Иван #4290 üzenetére

    Szerintem se korrekt, ahogy már irták az előbb is külföldön ez hozzá van csapva a mobilnet csomagokhoz. De úgye ezt köszönhetjük a korrekt magyar szolgáltatóknak :(((

    Mindenkinek mások az igényei. Én főleg email olvasásra/írásra, hírolvasásra és twitterezésre használom a telóm. Előtte androidot használtam (Moto Defy, majd Galaxy S2), és egyátalán nem bántam meg. Amit én használok appokat, minden megvan, végre újra van türelmem irni a telefonomon, van egy villámgyors, konzisztens rendszerem, nem kell imádkoznom minden nap hogy kihuzza a telefon a nap végégig. És nem egy sok tízezer forintos Galaxy 2-m van most, hanem egy "fapados" Curve 9320-am:) Igazából ezzel is megkapsz mindent, nem kell drága Bold-ot venni. Ami ugye a droid-os telefonokról nem mondható el, egy felső kategoriás és egy olcsó droid ég és föld.

    Kiváncsi vagyok mit alkot a RIM az OS 10-zel, amit eddig láttam belőle az nagyon meggyőző. Ha nem áll földbe a cég akkor én biztos beruházok egyre (szigorúan QWERTY-re).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák