Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz orion1025 #20023 üzenetére

    Az megvan, hogy neked semmi nem jó? Napi szinten használom és kihasználom a Hubot, persze ehhez OS10 kell. A tanítható szótár is meglepően jó (persze lehet, hogy Android fronton vannak még jobbak, nem tudom). Állításod szerint nem frusztrál, ha régi a telód, szerezz hát be egy ugyanolyat (ott mennyivel volt könnyebb ékezethez jutni?). Itt az ideje, hogy feladd az elveidet, haver. A képernyőbillentyűzet csodás dolog, nagyujjúak számára is. Sokat segítene, ha értenénk, mi ez a nagy ellenszenv az érintő irányába. Magam is a gombos telefonokba nőttem bele, de belátható, hogy a fizikai billtől fáj az ujj, a képernyő-érintéstől meg sokkal kevésbé. Az ékezeteket is imádják az emberek a végtelenségig erőltetni, holott ahol nem megvalósítható könnyű szerrel, ott nem észszerű futni utána. Nekem is vannak speckó igényeim, de nem feltétlenül egyből kifele és csak kifele mutogatok. Új vagy a BlackBerry világában, nem is leszel régi, ez nem baj. Azt viszont vedd figyelembe, hogy attól, hogy te jössz valahonnan, egy beragadt szubkultúrából, attól egyáltalán nem biztos, hogy a másik rendszer egyedfejlődése során kialakult megoldások értelmetlenek vagy 'szarságok'. Véleményem szerint ilyen hozzáállással nem nyerhetsz boldogságot és megnyugvást. Alkalmazkodj inkább és hagyj időt magadnak a változásra. Főleg, hogy hülyeség elvárni egy almától, hogy körte legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák