Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabrika

    tag

    válasz mephi666 #18 üzenetére

    én egy kicsit másképpen közelítem meg a kérdést (mint az intel/amd analógia)

    sztem a PC vs konzol+laptop a két alternatíva, azaz a PC-t ez esetben csak mint játékgép tekintem

    engem nagyon meglepett a konzolok közelmúltban megkezdődött ismételt felvirágzása, s bevallom elszomorít mindennek a negatív hatása a játék sw iparra

    ha meggondolom a konzolok (relatív nagy) sikerének titkát, akkor arrra jutok, hogy az emberek többsége
    - már nem értékeli a nagyobb felbontást, szebb képet
    - nem oly lényeges számára, hogy mit fog a kezébe (perifériák)
    - kényelmesnek érzi az egy gomb megnyomását, egy lemez berakását, pár kattintással szemben
    - (nem tudok többet)

    sosem gondoltam volna, hogy ettől ismét eljön a dobozos játékgépek elburjánzása

    de a konzolos üzleti modell (itt jó sok játékot jó drágán el lehet adni) miatt annyira eltorzult a játékfejlesztők irányultsága, hogy az akkor is elszomorítana, ha nem érdekelnének a játékok
    mert a konzolra fejlesztünk, majd valahogy PCn is elfut stílus nem az innováció felé mutat :(((

    Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

Új hozzászólás Aktív témák