Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz JamesFinn #11966 üzenetére

    Öreg. én nem ezt vitatom. Pont a szinkronizálás miatt álltam rá a Lumiára a jó öreg symbián után. A több kijelzős mód miatt nem kellett az android, hogy tekerem jobbra-balra és le fel; valamint nekem a google naptáram úgy össze van qrva, hogy egy szülinap akár négyszer is szerepel aznap. A lakk topomon is windóz 10 van. a gyári helyett arra felraktam az one calendar appot, azonnal frissít oda-vissza. (A telón maradt a gyári mellé a Chronos.) Tehát nagyon is tisztában vagyok a szinkronizáció jelentőségével, a tévés munkámhoz elengedhetetlen. De azt változatlanul fenntartom, a felhasználó úgy fér hozzá a kontaktjaihoz, ahogy akar. Ha egy hétig csak telefonálni használom a készüléket, dokumentumokat, képeket stb. bütykölni, akkor a telefonon szét cincálhatom a névjegyzékemet, a felhőben akkor érvényesül a változás, amikor szinkronizálok, azaz újra kapcsolódok a nethez. Ugyanez igaz fordítva is.
    Noove: Bocs, de a SIM kártyás névjegyzék kőbaltásnak számít már. Próbáld az én 518 kontaktomat esetenként több telefonszámmal, e-mail címekkel, címekkel, beosztásokkal (hozzámtartozókat szülinappal) SIM-re menteni... Minek? A felhőben, az OnDrive fiókomban ott a másolat. Vagy eredeti. Ahogy tetszik. Ugyanannak a botnak a másik vége.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák