Keresés

Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz mob_zzz #706 üzenetére

    Sehol nem írtam, hogy precedensjog van magyarországon, könyörgöm! :DDD Attól, hogy valaki ezt szajkózza, még nem írtam ezt. Szajkózhatod te is, akkor sem írtam.

    Azoknak az embereknek mondd, hogy nem sérül semmilyen alapjoguk, akik egy lakótelepen különféle betegségekkel küzdenek, kimutathatóan a pihenés hiánya miatt, főleg azok, akik éjszakai műszakokban is dolgoznak. (Ezért is indítottak próbapert.) Már az egészséges élethez való joguk sérül, hosszú távon pedig akár az élethez való joguk is, ha súlyos betegségek lépnek fel náluk, vagy akár csak elalszanak a volánnál (mert alvás helyett fél óránként harangzúgással ébresztik őket, ami egy jól ismert kínvallatási módszer), és nekirohannak egy gyorsvonatnak. És az egyházakat sem ítélik el ezért, holott csak annyi a különbség a kannibállal szemben, hogy nem esznek belőled. Te sem gondolod át a dolgokat.

    A kannibál az életedtől foszt meg, az élethez való jogtól a bíróság, amennyiben (HA) követi az iránymutató ítéletet. Meg kéne tanulni a különbséget az iránymutatás és a precedensjog között. :U

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Aktív témák