Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz cucka #21 üzenetére

    Elbeszelunk egymas mellett. Te az egyszeri userrel josz. Megjegyzem, az egyszeri usernek se baj, ha otthon tudja szervizelni a gepet, nekem is sokszor jott mar jol, hogy egy akku/hdd/ssd/billzet csere egy par perces muvelet az elitebook-okban.
    De nem ez a lenyeg. A lenyeg az, hogy En arrol beszelek, hogy mas a celcsoport. Tehat nem hardware meg kepessegek. Almat hasonlitasz a kortevel. Amugy boven van olyan business/ws noti, ami hw szempontbol mindenben megeszi vacsira az apple-t a design kivetelevel, plusz kapod melle az egyeb business/we extrakat is, csak annak az ara is olyan.

    Amugy ertem mirol beszelsz, csak nincs ertelme, mert nem hasonlitunk ariel atomot mercedes kombival, mert baromsag.
    Ha a macet akarod valamihez hasonlitani, arra ott vannak az egyeb szeriak, amik kozott amugy eleg jo, de szvsz ott se kiemelkedo, hozza a top consumer kategoria-atlagot. Valamiben jobb, valamiben meg rosszabb. Ma mar boven van olyan ellenfele, aki arban hasonlo, hardware-ben erosebb, epitesi minosegben es dizajnban is hasonlo, marmint vekony fem hazban nagy akku es eros vas.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák