Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    Neeee, ahol a f*s nvidia felbukkan, ott nem maradhatok élménykorlátozás nélkül!! Ez már nevetséges!! Hagyja békén a valvét, az egyetlen igazán a vásárlókért élő céget!!

    Linux fanok, valaki? Nem lenne elég, ha az eddigi linux debian drivereket telepíteném fel?

    smkb: Már régesrég van neki.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo find 7 astro black

  • blade zte

    őstag

    válasz Polllen #24 üzenetére

    Én szimplán kipróbálom virtualboxba, azzal nem bukhatok. :P

    [ Szerkesztve ]

    Oppo find 7 astro black

  • blade zte

    őstag

    válasz #32839680 #45 üzenetére

    Ha szépen figyelembe vennéd a körülményeket, megértenél mindent:
    -A valve készíti a steamos-t, a steam machines-t, és ezzel együtt a kontrollert is. Szerintem nem akarnál portolási hülyeségeket a source 2-nél, mint teljesítményi problémákat, bugokat stb. Viszonylag leköti a céget a sok ügy intézése ezzel kapcsolatban, és szerintem most a legutolsó dolog a játékaik, amikkel foglalkoznak. Kell egy csomó mindent portolni, a steamos-t patchelni, amd drivereket intézni. Ha ez az egész kész lesz, akkor majd lesz egy csomó pénzük (nem mintha nem lenne), és felszabadult munkaerejük, és akkor aztán nekiláthatnak.
    -Mégis mi a francot akarnál bele? Az első rész nagyon ötletes volt, nekem a kedvencem (mondhatjuk, hogy akár a valve játékai közül is) a black mesának hála, minden téren élvezhető. A második rész is az, rengeteg "logikai" rész van benne, ami nagyon változatossá teszi, és ott a physic gun, ami egy teljesen innovatív elem volt. Látni, hogy nagyon eltérnek egymástól. Tehát adott 2 ilyen játék, mindkettő tökéletes volt a megjelenése idejében. Na és emiatt fogják a valvenál a fejüket, gondolj csak a counter strike-ra, ahol szerintem a go-nál is megizzadtak, hogy mivel ne dühítsék magukra a fanokat, bár ott azért kissé sokkal konzervatívabbak a playerek.

    Nekem ez a véleményem, és tudod mit. Én nem várom a hl3-at. Engem jobban érdekel a steamos, és a steam maga, meg hogy milyen lépéseket tesznek minden nap a játékosok érdekében, és segítik elő a bagóért kapható, az indie gyártók szabad elméjéből csírázó ötletekkel teli játékokat. Az, hogy a játékok steamen workshopot vezethetnek be, és moddolási paradicsomot is kialakíthatnak mindenféle extra program, és hülyéskedés, nélkül. Az, hogy megpróbálnak folyton 75%+-os akciókat csinálni, ahol nem visszakoznak holmi 20-al meg ilyesmi. Ez a valve, számomra, ezzel sokkal többet tesz, minthogy kiad egy szimpla folytatást. Sokkal több embernek tesz jót ily módon.

    Oppo find 7 astro black

  • blade zte

    őstag

    válasz savoo #54 üzenetére

    Én legalább ontok valamit, nem nyavalygok.

    Látszik az intelligencia szinteden, hogy csak 2 sort (bocsánat 1,1-et) tudsz írni egy többmondatos kommentre, és b*szogatni másokat.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo find 7 astro black

  • blade zte

    őstag

    válasz savoo #56 üzenetére

    Nagyszerű, már csak 2 sort írtam, már csak kicsit több mint fél sort válaszolsz. Bocsánat, hogy hibát vétettem nagyuram, nyavalygás helyett azt akartam írni, hogy magyarázat nélkül hülyeségnek nyilvánítasz dolgokat. Nem tudom, gamekapocson speciel az a hülye, aki 1 soros sz*rokat ír minden témához, aminek eleve nincs is értelme, mert a fórum/komment talán arra való, hogy beszélgetni lehessen rajta, érvelni, hosszabban véleményt kifejteni. Tehát először is a véleményed, aztán meg azt magyarázd el mi a gondod a kommentemmel?

    Ja, és első kérdésedre is megadom a választ, ha nem lenne egyértelmű: nyavalygok. Vagy pontosabban ki nem állhatom a haszonelvűséget akkor, amikor takargatják, de mégis látni minden egyes lépésükben ezt a tulajdonságot.

    Oppo find 7 astro black

  • blade zte

    őstag

    válasz #32839680 #61 üzenetére

    Nem akarok kötekedni, de a kiegészítések is jöttek, tehát 6-7 év.

    Ha a half life volt a source engine beharangozója, szerintem nem lenne akkora dobás a 3-at is azzal kiadni. Szerintem körülbelül most kezdhették el készíteni a következőt, aminél szerintem nem csak szórakozni akarnak, úgyhogy meg kell oldják a modding supportot (mert ugye a sok source mod, a szabad mapmaker stb.) úgy, hogy egy rohadt fejlett motort készítenek valószínűleg. És ez nem az a farcry 3 map maker szint.

    A steamOS-nél szerintem azzal rontották el, legalábbis az elejét, hogy opengl-t használnak. Ez szerintem egy hülye lépés volt, ha helyette fogják a linuxot, kiherélik belőle az opengl-t, és programoznak egy mantle-féle saját rendszert, azzal sokkal többre mentek volna, márha nem az nvidiával csinálják, mert akkor biztos jobban menne az ő kártyájukon.

    Pont ezért nem érzem még, hogy eljött az ideje egy új hl-nek, és egy új engine-nek, mert egyszerűen opengl-el rengeteg így a gond. Majd ha leülepedett a steamos, akkor jöhet.

    Én nem látom teljesen így. Most virágoznak az indie játékok, akik készítői szép summát kapnak. pl. starbound. Fogadjunk, hogy nem is hallottál róla, pedig lám a steamen a 2. legtöbbet játszott játék a dota 2, és a team fortress 2 között. És ne csak a 2d-s, vagy madártávlatú játékokat értsd ezalatt. Rengeteg innovatív játék jön, nézz csak fel greenlightra. Engem hónapok óta nem is nagyon érdekelt konzolon is megjelenő játék.

    savoo: tanulás a tudás anyja. :DDD
    Ha húszmilliószor leírod ezt minden kommentemhez, az idegesít. Nem vagyok valami hegyekben élő buddhista. És igen, ekkor már elérek oda, hogy azt hiszem, nokedli vagy, aki folyton itt másokat szekál. De tudodmit? Csak miattad írni fogok 2x annyi még.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák