Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz Cifu #18 üzenetére

    Azt már kitárgyaltuk párszor hogy gyökér az MI, ez engem is zavar, ahogy az olyan alap funkciók is hiányoznak mint a hajók cserélgetése, de ezzel én még tudok élni.

    Az igaz hogy csata előtt nem választhatod ki pontosan melyik hajókat viszed be, de sorba tudod rendezni hogy melyik flottából kezdje feltölteni a csatát... ha csak azt tudod melyikben van súlyosan sérült hajó, már egész jó vagy...

    A Battle Plan-os invázió késleltetésre felhívja a játék a figyelmet, pont azért emlékszem rá mert csak ír róla, de nem árulja el hogy hol van a gombja és percekig kerestem. :))

    Azzal meg hogy össze-vissza crashel nálad a játék én nem tudok mit kezdeni, nekem még nem csinálta, de az is hozzátartozik hogy az említett Tyranid inváziót már az első patch után csináltam végig, ugyanis azt a patch-et február 1.-én tették közzé, még Steam News is volt róla részletes leírással, hogy hogyan férsz hozzá. Csináltak egy ideiglenes Beta branch-et és arra kellett átállni...
    Kicsit egyszerűbb mint drivereket b*sztatni meg újrakezdeni az egészet ki tudja hányszor, nem? Csak olvasni kéne...

    Sok hiányossága van a játéknak ez nyilvánvaló, de remélhetőleg sikeres lesz annyira hogy legyen pénzük patchelgetni. Továbbra is tartom hogy nem olyan katasztrofális amilyennek beállítjátok. Az UI és az MI hiányosságaitól eltekintve én jól el vagyok vele...

    Ezek után gondolom nektek kimaradt, de az Inquisitor Martyr launch, na az volt rossz... sokkal rosszabb mint ez, bug és exploit hegyek, kidolgozatlan minden téren, csapnivaló optimalizációval és több be nem váltott ígérettel mint amennyit a magyar politika ki tudott préselni magából az elmúlt évtizedben... Egy igazi, felkent, címeres ipari hulladék volt. Meg is lehet nézni a nyári megjelenését követően milyen gyorsan otthagyta mindenki, és közröhely de még mindig 50€ az alap ára...

    A BFGA2 hozzá képest hímestojás.

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák