Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz emvy #53 üzenetére

    "Ez nem igaz, DCRainmaker (a messze legjobb sporteszkoz-review site) osszehasonlitotta, es az Epix jobb meg napsutesben is."

    Nagyon jol ismerem DCRainmaker. És amit ott kifelejtett mondani (az ördög a részletekben van). Hogy itt csak 20% volt a Fenix 7. Ezt azért tudom, mert külön meg kérdeztem tőle.
    Az a kép is ilyen beállítás mellet készült.

    Azzal is tisztában vagyok, hogy neki melyik tetszik a legjobban. Ö napi 1 órát edz átlagosan (ö mondta a video végén). Ezt arra mondta, hogy neki így egy hetet kibír. De aki többet edz, naponta (pl versenyző), annak kevés lehet, vagy sűrűbben kell tölteni.

    Illetve a végéről az kifelejtetted amit még hozzá tett, hogy ennek ellenére ö neki, napi használatra egyébként az Epix nem jó, mert neki nagy. Ö a kisebb órákat szereti. Nincs kisebb az Epix-böl. Fenixbol van 7S. Ez neki a személyes preferenciája.

    De kérlek ne vedd úgy hogy védeném a 7-et. Mind e kettő nagyon állat. Fölég a Samsung Watch 4 után. Ahogyan írtam, ha lett volna 51mm Epix, akkor nagyon nehezen tudtam volna dönteni :))

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák