Új hozzászólás Aktív témák

  • Metal213

    tag

    válasz majszter99 #872 üzenetére

    Heyy,

    14promax. Miért?

    S22U-t néztem. Valójában van pár foldos, flippes és 22u-s ismerős a közelben. Nézegettem, fogdostam, és mindenki elégedett volt persze, de azért ezt azt mondtak róla. Itt ott laggol, néha beakad valami és merülget, a 22u formája nem mindig esik kellemesen kézre.

    Egy másik barátom i13pm-et nyüstöl. Megfogdostam, és kellemesebb volt a fogdosó teszt után mint a 3 android.

    Amiért mellette szól nálam, az a ökoszisztéma és a kamera. Egyelőre az én világomhoz egyelőre jobban passzol az iphone kamerája mint a samsungé. Meg akartam várni az S23 kameráját, de mivel elcseszték a gyártók, hogy mindenki 1000++$ körülre lövi be az árakat, így ebben az árban jelenleg az iphone jobb választás. Nekem. Másnak nem. Jobban is tartja az árát. Persze, ha beüt a ménkű akkor elég szar lesz drága levélnehezéknek, de hát több is veszett mohácsnál! :)

    Első iphone után megnézem mennyit fejlődött az IOS! :D :D :D

    Amúgy néztem az i13pm-et. De úgy voltam vele, hogy ha lúd, legyen kövér. 10 hónap helyett 16 hónapos részlet meg már majdnem teljesen mindegy. Telekomos 180k-s készülék kedvezménnyel meg egészet baráti ár jött ki (5 előfizu+magenta+2év+miegymás)

    archaic.bandcamp.com

Új hozzászólás Aktív témák