Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erik35

    csendes tag

    válasz Csóró™ #10336 üzenetére

    Az aksi problémát, nem oldja meg szerintem az a rendszertől független probléma, hiszen ha nincs rendszer a telefonon csak a recovery akkor is 1%-ra írja, egy olyan egyszerű megoldást találtam hogy vissza kell rakni a gyári recoveryt és az megoldja (gondolom a kedvenc kínai recovery-re gondoltak vagy nem tudom :F ),de hát azzal sem lennék előrébb ha utána megint elba**ódik,ha vissza teszem a twrp-t.

    Egy olyan gondolat jutott eszembe,hogy esetleg úgy van megoldva az aksi állapot elmentése kikapcsoláskor, hogy valahonnan ki kellene olvasnia induláskor a telefonnak azt csak nem tudja a recovery barmolása miatt, ezért lehet,hogy majd később rendszer alól már kitudja mert egyszer beáll legalább is nekem, bár az is csak majd nem jó értéket ad olyankor.

    Tehát most én is úgy vagyok, hogy telefon kikapcsolás szinte soha csak újra indítgatás,nem olyan vészes főleg hogy romot is lehet telepíteni anélkül :D.

    (Kedvenc funkcióm hogy lehet állítani a színhőmérsékletet, és ha melegebbre állítom nem látszik, hogy sárgult a kijelző :DD :DD .)

Új hozzászólás Aktív témák