Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakumix

    senior tag

    válasz Morden24 #20 üzenetére

    De miért reméled azt, hogy egy ilyen a vevőkkel kibaszós lépés bejön? Ha már kibasznak veled akkor azt csinálják úgy, hogy esélyed se legyen?
    Nagyon tud idegesíteni ez a hülye DRM, meg a lopós kötelezően végignézendő filmecskék, feliratok stb.-k a DVD-ken, amit persze csak azok nem látnak akik "lopnak". Nem értem, hogy értelmes ember ennek, hogy tud örülni!

    Legyen szép napod!

  • Kakumix

    senior tag

    válasz Morden24 #26 üzenetére

    gépemet szállítgassam nemtudomhová, sem arra, hogy mások idehozzák hozzám a sajátjukat.
    Net kávézókban is lehet játszani, illetve az utóbbi 10 évben én csak ott játszottam LAN-on :)

    Ezt nem teljesen értem... milyen esélyem? Én nem warezolok, azt meg csak remélni tudom, hogy aki warezolni akar, az nem tud.
    Igaz, nem volt teljesen egyértelmű, de arra gondoltam, hogy ha megveszed a játékot és mégis LAN-ozni szeretnél vele egy esős, viharos délután (pl. a Balaton partján :) ) esélyed se lesz játszani, mert nincsen internet. Míg, ha nem annyira tökéletes a "védelem" akkor azt megkerülve azért lehetne egy jó délutánod. Persze egy ilyen helyzet elképzeléséhez kell egy kis képzelőerő, mert talán nem mindennapi illetve lehet mondani, hogy lehet mást is csinálni, ha nincs net :), de ezt ne vegyük ide, mert erről a játékról beszélünk.

    A játékok ilyen "butítása" nem igazán érint, mert több éve vettem a legutóbbi játékot (BF2) is, amivel játszani szoktam és egyben ez a legújabb kiadású is.

    És egyébként is MoHAA forevör!!! :)

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák